koncert

Gala Muzyki Cygańskiej - Jubileusz 30-lecia Don Vasyla

koncert

Gala Muzyki Cygańskiej - Jubileusz 30-lecia Don Vasyla

Gala Muzyki Cygańskiej - Jubileusz 30-lecia Don Vasyla - Bilety na koncert

W roku 2014 mija 30 lat od założenia pierwszego zespołu przez Don Vasyla, premierowy koncert Gali Muzyki Cygańskiej połączonej z Jubileuszem 30-lecia Don Vasyla został zaplanowany na 29 listopada w hali TS Wisła w Krakowie.

Po znakomitym przyjęciu Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Kultury Romów w Ciechocinku i Glinojecku z transmisją na żywo w TVP 2 który od osiemnastu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, stając się imprezą o światowej renomie i gromadząc co roku około 40 tys. ludzi z całego świata zapraszamy na Galę Muzyki Cygańskiej: muzyka, śpiew, taniec, temperament artystów, piękne barwne stroje, wspaniała zabawa oraz zaczarowany świat Cygańskich Gwiazd wprawią wszystkich widzów w zachwyt, tworząc cudowne widowisko i pozostawiając niezapomniane wrażenia artystyczne. Zostaną zaprezentowane utwory z najnowszej płyty oraz najsłynniejsze Cygańskie przeboje: Ore, Ore, Dziś prawdziwych cyganów już nie ma, Cyganeczka Zosia, Powiedz tak, Bawmy się, Zabawa słowiańsko-cygańska, Gdzie nasz kolorowy świat, Jak świat światem, Jedno jest niebo dla wszystkich, Graj piękny Cyganie, Hej, tam pod lasem. Podczas Gali wystąpią legendarni i utalentowani artyści romscy m.in. Don Vasyl, Dziani & Liza, Vasyl Junior & Elza, Carmen, Iskra, Patrycja, Mardżanna, Jack, Endi, Tobi, Petro, Nikos, Miron, Nikolas, i wiele innych gwiazd muzyki cygańskiej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gala Muzyki Cygańskiej - Jubileusz 30-lecia Don Vasyla

Organizacja świetna. Przykro, że play back tak widoczny, jedynie klarnecista żyje muzyką i rozgrzewa publiczność. Śliczne dziewczyny (a szczególnie jedna, niemiła nawet podczas sprzedaży płyt), znudzone - psujące wrażenie całego wydarzenia. Jeśli już nie chce tego robić to pewnie nie musi, a z pewnością nie powinna tego manifestować przed publicznością, dzięki której może w ogóle zaistnieć. Pomimo przeciwności publiczność należy szanować. Ta niechęć była tak manifestowana, że aż niesmaczna. Szkoda, że popsuła mi atrakcję, na którą długo czekałam.
Gala Muzyki Cygańskiej Występ zgodny z mim zapotrzebowaniem jak na tego typu imprezy. Wydaje mi się, że grali z playbecku?!Może powinien być konferansejer.
Sam występ spełnił moje oczekiwania ale organizacja koncertu nie. Zbyt głośne brzmienie instrumentów zakłóciło odbiór, należało sprawdzić jak słuchać na sali.Głośna muzyka zagłuszała słowa artystów. To opinia wielu osób z którymi rozmawiałam po koncercie.
Zła akustyka
Koncert ciekawy, zachęcający do zabawy. Ludzie bawili się doskonale, brakowało tylko rozpalonego ogniska, o którym tak często artyści śpiewali. Myślę, że wiele osób, choć na chwilę przeniosło się w świat taborowego życia Cyganów.
Dwie godziny doskonałej zabawy.
Brak nowości, artysci dali z siebie dość dużo. Mogło być lepiej. ( porównanie do występu w Ciechocinku.

Polecane z kategorii koncert