koncert

Don Vasyl & Gwiazdy Cygańskiej Pieśni

koncert

Don Vasyl & Gwiazdy Cygańskiej Pieśni

Don Vasyl & Gwiazdy Cygańskiej Pieśni - Bilety na koncert

Zespół Artystyczny DON VASYL & ROMA powstał w 1987 roku. "Roma", ponieważ trzon zespołu stanowią członkowie legendarnej grupy ROMA, która mogła się poszczycić licznymi tournee po całym świecie, w tym koncerty w siedzibie ONZ w Nowym Jorku oraz w słynnej "Paryskiej Olimpii".
Z biegiem czasu Don Vasyl odkrył i wypromował utalentowane cygańskie gwiazdy: Wasyl Junior, Elza, Dziani, Liza, Carmen, Petro i wiele innych. Zmienia się zatem nazwa zespołu na: DON VASYL & GWIAZDY CYGAŃSKIEJ PIEŚNI Zespół w dalszym ciągu kultywuje artystyczne tradycje ROMY.

Powstają słynne przeboje: Ore, Ore, Cyganeczka Zosia, Kocham Cygana Jana, Powiedz tak, Bawmy się, Zabawa słowiańsko-cygańska, Gdzie nasz kolorowy świat, Śpiew to życie, Jak świat światem, Hej! Życie nie jest złe, Jedno jest niebo dla wszystkich, Graj piękny Cyganie, Na dancingu tańczą goście, Hey, tam pod lasem.

Liczne koncerty w kraju i zagranicą. Częste występy w telewizji.

Don Vasyl jest twórcą Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Kultury Romów w Ciechocinku, który odbywa się co roku i stał się imprezą o światowej renomie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Don Vasyl & Gwiazdy Cygańskiej Pieśni

Super koncert , bardzo nam sie podobalo. Polecam
super polecam wszystkim ktorzy lubia cyganska nute
Wieczór pełen nieopisanych wrażeń. Pieśni w wykonaniu zespołu porywały do tańca. Zresztą tańczyłam z mężem ;-)). Chętnie słuchałabym cygańskich pieśni i patrzyłam na ich tańce aż do rana. Ale w życiu piękne są tylko chwile. Gorąco polecam.
Super koncert super fajnych cyganów. Fajnie że mogłam brać w takim wydarzeniu udział. Szkoda tylko, że tak mało tańczących cyganek było, bo te falujące suknie robią wrażenie. Jednak cały koncert bardzo pozytywnie odbieram. To naprawdę zdolni artyści.
Świetny występ, polecam.
Żenada !!!! Na żywo zupełnie inne podejście Jedna znudzona cyganka Występ z plejbeku
Bawiliśmy się świetnie -udany występ
Pięć gwiazdek to na pewno za mało ... Bawiliśmy się wyśmienicie, myślę że zespół długo zagości w naszych pamięciach, koniecznie trzeba powtórzyć wrażenia w Ciechocinku.
Występ to jakaś porażka, widowisko nędzne brak pięknych pan w pięknych kolorowych sukniach zabrakło tego pięknego widowiska jak to się ogląda w tv
koncert bardzo się podobał
Bardzo nam się podobało.
Impreza super, barwne ,wesołe widowisko, naprawdę warto obejrzeć
Miło spędzony czas, dobrze się bawiłam.
Wyszłam z koncertu z dużym niedosytem. Zespół wystąpił w bardzo okrojonym składzie, Don Wasyl starał się jak mógł, ale niektórzy członkowie zespołu znajdowali się na scenie jak za karę. I w większości playbeck, Uważam, że zespół potraktował Rybnik jako prowincję, gdzie nie ma widzów znających się na prawdziwej muzyce cygańskiej. Cena biletu nieadekwatna do jakości koncertu. Organizacyjnie wszystko w porządku.
Jeśli mam ocenić osobę Dona Vasyla to szacunek dla człowieka, bardzo miły, życzliwy i utalentowany człowiek, natomiast jego pożal się Boże gwiazda wieczoru Carmen to był koszmar, wieczne poprawianie włosów, miny jakby była tam za karę, niesmaczne ;( Honor ratowały dwie pozostałe dziewczyny, niestety nie szłam tam po to by słuchać nagrań z playbacku, nie było żadnego wykonania na żywo, nie warte tych pieniędzy, żal... Ale starsza część publiczności pewnie nawet nie zauważyła tych szczegółów, także chwilo trwaj, a pieniążki lecą do kieszonki...
Występ wspaniały
Wspaniały koncert .Muzyka ,która łączy pokolenia .Bawiłam się wspaniale .Dziękuję
Negatywnie odebrano brak możliwości zakupu płyt pomimo zapowiedzi że będzie możliwość nabycia. Uczestników występu zainteresowanych zakupem było wielu.
nie byl to prawdziwy koncert lecz koncertunio dla głębokiej prowincji, cygan pojechal po bandzie trzęsący sie stary don wasyl trzy tancerki ztego dwie tanczace i trzech muzykoe, częsc jeszcze to muzyka i stare piosenki biesiadne do ktorych spiewania wciagali cala widownie
Zniesmaczona 27.01.2019 12:43
Koncert był wspaniały. I chociaż nie jestem fanem takiej muzyki to przyznam szczerze, że nogi same rwały się do tańca. Polecam wszystkim!
Występ raczej słaby - nie podobało mi się!
Widziałem występ w większym składzie ,był dużo lepszy
Przepiekny wystep ! Piekne piosenki! Rozbawiona publicznosc - naprawde warto bylo :-)
Piekny występ
Miły wieczór ale czegoś mi tam zabrakłóżka.
Występ fantastyczny, świetna zabawa, koncert przerósł oczekiwania.
Piękny koncert . Cudowne spędzony czas. Organizacja perfekcyjna 😊
P.Wasyl ,nieodpowiednio ubrany do rodzaju muzyki mała ilość członków zespołu
Występ super polecam wszystkim
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert