koncert

Gala Noworoczna - "JOHANN STRAUSS SHOW"

koncert

Gala Noworoczna - "JOHANN STRAUSS SHOW"

Gala Noworoczna - "JOHANN STRAUSS SHOW" - Bilety na koncert

Gala Noworoczna „Johann Strauss Show”
Orkiestra Filharmonii Chmielnickiej - Royal Lviv Strauss Orchestra & Ballet

Muzyczna podróż do baśniowej krainy walca. Scena NCK zamieni się w prawdziwą salę balową pełną wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentlemanów.

W projekcie – oprócz solistów – udział weźmie jedna z najlepszych orkiestr świata – Royal Lviv Strauss Orchestra. Widzowie usłyszą największe przeboje operowe – między innymi: Bacarolę, arię Barbera z Cyrulika Sewilskiego, arię Królowej Nocy oraz najsłynniejsze wiedeńskie tematy muzyczne, walce i polki.

Soliści:
Andrij Bodnar (skrzypce solo i dyrygent),
Olek Lanovyi (tenor),
Swietlana Kalinichenko (sopran),
Tatiana Wachnowska (mezzosopran),
Mykola Kornatiak (baryton)

Uprzejmie informujemy, że osobom spóźnionym bileterzy będą – w miarę możliwości – proponować miejsca, których zajęcie nie zakłóci odbioru sztuki pozostałym widzom. Po przerwie (o ile jest) będzie można zająć miejsca wyznaczone na biletach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gala Noworoczna - "JOHANN STRAUSS SHOW"

Mimo, iż moje muzyczne wykształcenie oceniam na średnie, to przeżycie zaprezentowanych utworów, zarówno pod kątem doboru repertuaru a przede wszystkim sposobu wykonania, było na poziomie wysokim. Lekkość a zarazem siła wykonywania partii solowych, przy często aktorsko - komediowym zacięciu solistów sprawiła, że przeżycie tego rodzaju sztuki było niesamowicie przyjemne i radosne. Jedyna prośba to: więcej śpiewu, balet niekoniecznie - chyba, że jakość pod względem choreograficznym będzie na wyższym poziomie. Ale całość i tak na 5 gwiazdek!
Wspaniały koncert, wysoki poziom wszystkich artystów!
Tak udanego wieczoru dawno nie pamiętam.Świetna oprawa muzyczna,taneczna,przygotowanie,prowadzenie-słowem-bardzo polecam!
Super widowisko na bardzo dobrym poziomie z nutką dobrego humoru.
Podobało nam się! 😃
Wspaniały koncert - cudowne wykonanie muzyki Straussa, doskonałe śpiewaczki i świetni śpiewacy oraz piękny balet. Organizatorzy na medal.
Świetna zabawa, miło spędzony wieczór.
Cudowny koncert, soliści doskonali ( wielkie BRAWA dla Olka) oraz orkiestry pod dyrekcją p. Bodnara. Polecam .
To był mój pierwszy koncert tego typu. Nigdy wcześniej nie miałem przyjemności poznać klimatu imprezy tego typu, kojarzonego z nudnym i przestarzałym. Nic z tych rzeczy. Rewelacyjna zabawa, piękna muzyka w genialnym wręcz wykonaniu. Spora dawka humoru w przerwach między występami baletu wytrenowanego do niebywałej perfekcji w każdym najmniejszym ruchu... a jako mężczyzna tym bardziej doceniam występ płci pięknej :) Na pewno nie był to mój ostatni koncert. Pozdrawiam i życzę udanych występów w przyszłości.
Wspaniały koncert! Jestem bardzo zadowolona.

Polecane z kategorii koncert