koncert

Gala Taneczna I PDO Art&Street Dance Challenge

koncert

Gala Taneczna I PDO Art&Street Dance Challenge

Gala Taneczna I PDO Art&Street Dance Challenge - Bilety na koncert

Zapraszamy Państwa na Uroczystą Galę Taneczną, podczas której zaprezentują się najlepsi tancerze - uczestnicy pierwszego w historii turnieju tańca Professional Dance Organization.

Gwoździem programu będzie spektakl "reACTION w choreografii Aleksandry Tuckiej, w wykonaniu tancerzy Studia Tańca VIVERO.

"MAN IS THE ONLY CREATURE WHO REFUSES TO BE WHAT HE IS."// "CZŁOWIEK JEST JEDYNYM STWORZENIEM, KTÓRE NIE ZGADZA SIĘ BYĆ TYM, CZYM JEST." Albert Camus

Kim jesteśmy? Skąd pochodzimy? W jakim stopniu jesteśmy unikalnymi jednostkami, a w jakim sumą czynników składających się na życie człowieka- pochodzenia, przyzwyczajeń, wpojonych nam idei, religii, stereotypów? Czy naprawdę mamy wolną wolę, czy może każda decyzja jest tylko reakcją naszych instynktów na rzeczywistość, w której przyszło nam żyć? Czy jesteśmy naprawdę odpowiedzialni za swój los, czy kieruje nami przeznaczenie, fatum, ręka demiurga? Czy naprawdę możemy być pewni, co drzemie w naszym pierwotnym "ja"? Być może podróż do wnętrza zaskoczy nas samych...

"reACTION", spektakl zbudowany w technikach tańca modern i contemporary, stworzony przez młodych, ambitnych, rybnickich artystów.

ZAPRASZAMY!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gala Taneczna I PDO Art&Street Dance Challenge

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert