koncert

Gospel Radom

koncert

Gospel Radom

Gospel Radom - Bilety na koncert

Gospel Radom – działa pod kierownictwem Iwony Skwarek w MDK od 2006 r. W swoich założeniach miał to być młodzieżowy chórek żeński, ale obecnie jest żywym przykładem na to, że muzyka łączy pokolenia.

W swoim repertuarze Gospel Radom posiada standardy czarnej muzyki Gospel jak również utwory z nurtu polskiej muzyki chrześcijańskiej oraz polskie i amerykańskie kolędy . Chór jest laureatem Międzydiecezjalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Gospel Radom nagrał dwie płyty Pan jest i Kolędowo oraz brał udział w sesjach nagraniowych do płyt takich artystów jak Beata Kozidrak, zespół Ira i Ania Wyszkoni. Gospel Radom ma na swoim koncie wiele występów i koncertów a dziesięciolecie swojej działalności ukoronował udziałem w koncercie telewizyjnym „Radomski Czerwiec 76” towarzysząc muzycznie Krystynie Prońko. Muzyczna pasja, wiara, zaangażowanie i radość dzielenia dobrą energią to cechy, którymi wokaliści z Radomia chcą zarazić publiczność podczas swoich koncertów.

Koncert Gospel Radom – kolędy, pastorałki i amerykańskie standardy muzyki gospel. Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gospel Radom

Świetny koncert! Niesamowita energia. Pani Iwona Skwarek- kobieta obdarzona niezwykła charyzmą i talentem. Nie da się usiedzieć w miejscu!
magiczny wieczór. organizacja bez zarzutu a zespół pełen pozytywnej energii . rodzinny magiczny wieczór.
Koncert był zbyt głośny. Na balkonie nie dało się wytrzymać. Musiałem opuścić salę po kilkunastu minutach. Spotkałem kilka osób, które wyszły z tego samego powodu. Dochodziło do wibracji. Moim zdaniem występ w tak niewielkiej sali i przy tak ekspresyjnej muzyce (gospel) mógłby odbyć się bez nagłośnienia chóru. No i daleko było od wzoru tego typu muzyki jaki znamy z amerykańskich kościołów.
Przepiękny występ. Dziękujemy!
Bardzo pozytywną energią doładował nas ten występ z początkiem roku. Jedna gwiazdka mniej ( ale to nie wina artystów, tylko pewnie braku czasu ) z powodu nie najlepszego nagłośnienia ( za głośny podkład muzyczny ).
Bardzo wysoki poziom, naprawdę było warto
Dużo pozytywnej energii :)
Cudowny występ! Ogromna energia pani Iwonko i piękne wykonanie. Bardzo ładna sala.

Polecane z kategorii koncert