koncert

Gospel for Christmas

koncert

Gospel for Christmas

Gospel for Christmas - Bilety na koncert

Muzyka gospel jest jednym z tych nielicznych amerykańskich symboli, które w naszym kraju praktycznie w ogóle się nie przyjęły. A szkoda, bo jest zjawiskiem znacznie wartościowszym od wielu innych. Może wynika to z (obcych nam) afroamerykańskich korzeni tej muzyki, może także z innego pojmowania i okazywania religijności. Jeśli jednak przyczyną jest brak dobrych wzorców muzycznych, to właśnie pojawia się okazja na naprawienie tego stanu rzeczy.

Czworo wykonawców, z trzech kontynentów, wywodzących się z różnych muzycznych kultur, ale też z jednej i tej samej miłości do muzyki, połączyło swe siły we wspólnym przedsięwzięciu, w którym wkrótce wszyscy możemy wziąć udział. Polska wokalistka Edyta Krzemień, francuskojęzyczna Tiana Ewane, mieszkająca we Francji Amerykanka Monique Thomas Ottaviani oraz pochodzący z Gabonu, a dziś mieszkający w Szwjcarii Gwen Thomas spotkali się latem podczas międzynarodowych warsztatów wokalnych i stworzyli program łączący sobą gospel, soul, jazz i muzykę klasyczną. W grudniu przedstawią go w naszym kraju, a towarzyszyć im będzie znakomity, polsko-zagraniczny Gospel Band. Za rekomendację dla tej grupy muzyków niech wystarczy fakt, że perkusista Derick McKenzie na co dzień gra w brytyjskiej supergrupie Jamiroquai!

– Czas świąt Bożego Narodzenia to czas, w którym miłość nie zna granic, a wszelkie różnice przestają mieć znaczenie – deklarują uczestnicy projektu Gospel for Christmas. Dajcie więc Państwo zaprosić się na to niezwykłe wydarzenie i korzystajcie ze wspaniałej energii, jaką ono przyniesie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gospel for Christmas

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert