Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Gromee

koncert

Gromee

Gromee - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zapraszamy na koncert polskiego producenta muzycznego i DJa Gromee, który wraz zespołem zagra na zakończenie konkursu perkusyjnego „Mazowiecki Drum Master Challenge Łomiankowski Groove 2022”.

Sponsorami wydarzenia są Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A., Salony Muzyczne RIFF i Mapex Drums. Parterami wydarzenia są Powiat Warszawski Zachodni, Śląskie Centrum Perkusyjne oraz Magazyn Perkusista.

Gromee - Producent Muzyczny i DJ tworzący głównie muzykę dance, pop, house i EDM. Uchodzi za jednego z najpopularniejszych DJ i Producentów Muzycznych w Polsce. Od kilku lat współpracuje z największymi studiami na świecie, a w jego solowym projekcie śpiewało wielu wybitnych artystów.

Muzyczna kariera artysty nabrała tempa w 2015 roku, gdy Gromee wydał swój singiel zatytułowany „Follow You”.
Gromee juz od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju. W 2014, 2015, 2017, 2018 i 2019 roku wystąpił na Sunrise Festivalu, najpopularniejszym w Centralnej i Wschodniej Europie festiwalu muzyki klubowej. Dzielił scenę z takimi artystami jak: Steve Aoki, Deorro, NERVO, R3HAB, Olivier Heldens, Armin Van Buuren, Martin Solveig, Mariah Carey, Alan Walker, Chicane, Enriqe Iglesias czy David Guetta.

Artysta regularnie prezentuje swoje sety w najbardziej popularnych klubach w kraju i za granica. Na koncertach Gromeego publiczność może poczuć się jak w najlepszych klubach Europy i usłyszeć największe światowe hity w starannie wyselekcjonowanych remixach, przy których bawi się publiczność na całym świecie, oraz numery samego artysty.

W Grudniu 2018 roku miała miejsce premiera jednego z najważniejszych wydarzeń związanych z karierą artystyczną Gromee'go – koncert ORCHESTON, czyli połączenie muzyki elektronicznej wraz z orkiestrą symfoniczną. Gromee nad projektem pracował wiele lat, aż w końcu 14. grudnia 2018 roku w ICE Kraków odbyła się uroczysta premiera tego wydarzenia. Druga edycja Orchestonu odbyła się w Warszawie 17. maja. W koncercie wystąpiło wielu wspaniałych artystów: Reni Jusis, Sarsa, Beata Kozidrak, Kayah, Ania Dąbrowska, Lukas Meijer, Natalia Szroeder, Mateusz Ziółko, a z Gromeem na scenie zagrała jedna z najlepszych orkiestr symfonicznych w kraju: Orkiestra Akademii Beethovenowskiej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Gromee


Jak działają recenzje?
Było po prostu genialnie, Gromee najlepszy! :) #teamgromee
;) 19.03.2018 11:22

Polecane z kategorii koncert