koncert

Grubson i Mesajah na Halloween

koncert

Grubson i Mesajah na Halloween

Grubson i Mesajah na Halloween - Bilety na koncert

31 października w Wytwórni nastąpi wyjątkowe połączenie rapu, reggae i dancehallu. Na jednej scenie wystąpią Grubson i Mesajah. Zapowiada się niesamowity halloweenowy wieczór.

GrubSon czyli Tomasz Iwanca – sam zaczął tworzyć już na przełomie lat 1997-1998 – w grupach Po 3-na różnica i Wolność słowa. W latach 2003-2004 wydał pierwszy solowy nielegal „N.O.C.” (Nowiny Osiedle Chrabowa). Płyta prezentuje eklektyczne oblicze GrubSona – można było usłyszeć na niej rap, ruffneck czy dancehall – produkcją muzyki także zajął się on sam.

Rok 2014 dla zespołu był mocny jeśli chodzi o nowe wydawnictwa. GrubSon pojawił się gościnnie w jednym utworze z zespołem Pokahontaz na „Kodex V”. 16 czerwca ukazał się również drugi album duetu Jarecki/BRK. Na płycie pt. „Punkt Widzenia” nie zabrakło GrubSona – Tomasz dograł swoje wersy aż do czterech utworów.

4 marca 2015r to dzień premiery kolejnego solowego albumu GrubSona, który nosi tytuł „Holizm”.

2016 będzie rokiem Mesajah. Po świetnie przyjętych trzech poprzednich płytach „Ludzie Prości”, „Jestem Stąd” oraz „Brudna Prawda” – w 2016 roku przychodzi czas na kolejny, czwarty już album. Aktualnie Mesajah spędza ostatnie chwile w studiu, dokonując ostatnich muzycznych szlifów.

Mesajah - wokalista, autor tekstów, producent i kompozytor. W 2008 roku zdecydował się na rozpoczęcie solowej kariery, wydając swój pierwszy album „Ludzie Prości”. Płyta zaskakiwała autorskimi interpretacjami reggae, dancehallu, dubu i hip-hopu. Album odniósł sukces, był sporym wydarzeniem na polskiej scenie reggae i cieszył się dużym zainteresowaniem mediów. Promował go utwór „Każdego dnia”, który do dziś pozostaje wielkim przebojem znanym nie tylko fanom gatunku reggae.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Grubson i Mesajah na Halloween

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert