koncert

Grzegorz Turnau i Andrzej Sikorowski - Pasjans na dwóch

koncert

Grzegorz Turnau i Andrzej Sikorowski - Pasjans na dwóch

Grzegorz Turnau i Andrzej Sikorowski - Pasjans na dwóch - Bilety na koncert

Gwiazdy z Krakowa w porywającym Recitalu! Znane przeboje, anegdoty, niezwykły nastrój, znakomite wykonanie. Trudno wyobrazić sobie współczesny Kraków bez Andrzeja Sikorowskiego i Grzegorza Turnaua. Ci już dojrzali, przyjaźniący się od lat Artyści, choć mieszkają w tym samym mieście, najwięcej czasu dla siebie mają podczas wspólnych koncertów. Jest to dla nich, jak i dla publiczności niezwykłe przeżycie Jednym słowem profesjonalizm i mistrzowska lekkość najwyższej próby. Serdecznie zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Grzegorz Turnau i Andrzej Sikorowski - Pasjans na dwóch

Uważam, że ze względu na zmianę wykonawcy i to dotkliwą, znaczącą, cena biletu powinna być obniżona ( cena pierwotna to 180 zł, więc bardzo dużo). W Kuźni artystycznej, gdzie odbył się koncert miejsca są w układzie teatralnym i stolikowym. Niestety, część słuchaczy w pierwszym rzędzie porozstawiała NA SCENIE : 2 lampki wina, filiżankę, dzbanek i dużą szklankę soku, pod którą była jeszcze rozmoczona serwetka... Obsługa nie zwróciła na to uwagi, czyżby takie zachowanie było dozwolone??? Grzegorz Turnau jak zwykle na najwyższym poziomie.
Pan G. Turnau zdolny i może oczarować . Jednakże brak drugiego Artysty ( rozumiem, że powód ważny ) ale jako widz czuję się zlekceważona, oszukana. Bo spodziewałam się, czekałam na ucztę... A odbył się po prostu poprawny koncert. Z obietnicą, że gdyby był obecny Pan Sikorowski wszystko byłoby inaczej. Fajna ta obietnicą, ale pozostaje niedosyt. I niestety plan, że jeszcze tu wrócą nie zapewnia mi dostępu, do koncertu p.t. Pasjans na dwóch, na który kupiłam bilet. Chętnie poczekałabym na taki koncert, gdyby ten uczciwie został z tych, ważnych względów odwołany. Mam obawę przed kolejną, podobną wpadką.
Zawiedziona 16.09.2021 13:37
REWELACYJNY!! TALENT MUZYCZNY I NIETUZINKOWY HUMOR! PRZESYMPATYCZNIE SPĘDZONY WIECZÓR!!!
jak zwykle doskonali
Super relaks
Fantastyczny koncert, wspaniali Panowie Grzegorz T. i Andrzej S., z którymi można prześpiewać cały wieczór. Cytując nieodżałowanego Pana Zbyszka Wodeckiego: Dziękujemy, że nam przywieźliście odrobinę Krakowa! tylko jeden minus: za krótki koncert... Ale na następny na pewno przyjdziemy! P.S. Tym razem bardzo dobre nagłośnienie:)
Dominika i Wojtek 09.12.2018 18:34
Wspaniały koncert, polecam :)
Muzyczna uczta. Bardzo dziękuję. Jestem stała bywalczynią Kuźni Kulturalnej. Nigdy się nie zawiodłam. Jeszcze raz dziękuję Ewa
Cudowny wieczór i niesamowity klimat stworzony przez Artystów. Koncert na długo pozostanie w pamięci
Super impreza! Tylko jakieś panie obsługi zdjecia sobie fleszem robiły i rozmawiały..
Cudownie, nastrojowo, wesoło, przytulnie i smacznie :-)
Świetny koncert. Fajny klimat.
Niezwykły wieczór! Doskonały miejsce i pomysł na wieczór z przyjaciółmi!
Bardzo udany wieczór. Miła atmosfera. Godne polecenia.
Magiczny, wzruszajacy koncert, z klasą i dowcipem. Bylo cudownie!
Wspaniały koncert, dwóch fantastycznych polskich artystów. Piękna muzyka i słowa, idealne miejsce dla małych kameralnych koncertów i sympatyczna oraz profesjonalna obsługa. Jest tylko jedno ale. Jak już organizator musi zapraszać/ wpuszczać na tego typu wieczory zmuszone do tego „towarzystwo firmowe” gdzie połowa ziewa, część jest mocno podchmielona a reszta przegląda zdjęcia z Instagrama na odpalonych telefonach komórkowych w trakcie koncertu, to niech przynajmniej albo ograniczy alkohol na godzinę przed koncertem albo powiadomi uprzejmie wszystkich, ze taki koncert nie jest tym samym co bal w remizie. Powinno pomóc utrzymać atmosferę koncertu budowaną przez artystów, a reszcie pozwoli należycie przeżyć wydarzenie. Nie zmienia to jednak faktu, że zarówno organizacja jak i koncert fantastyczny.
Piękny występ - jestem naładowany na cały grudzień :) Wielkie podziękowania dla pana Grzegorza i pana Andrzeja za chęć podzielenia się z widzami ich kunsztem.
Fantastyczny koncert! Wszystko super zorganizowane
niezapomniany wieczór , wspaniały koncert
Cudowny koncert!
Obaj Panowie stworzyli świetną atmosferę !!!
Wspaniały występ, super atmosfera, bardzo dobra organizacja. Gratuluję.
Cudowny i klimatyczny! Jest to kolejny "Pasjans", w którym mogłam uczestniczyć. Każdy koncert jest inny, każdy zaskakuje, każdy przynosi nowe emocje - i to w tym wszystkim jest najwspanialsze :)
Super koncert, wspaniali artyści Wielbicielom twórczości obu Panów nie trzeba polecać a inni powinni sie przekonać osobiście,że obcowanie z tak wrażliwymi Osobistościami jak Pan Sikorowski i Pan Turnau to zaszczyt i niezwykła przyjemność.
Wspaniały - wzruszający,jednocześnie radosny występ. I ten klimat krakowskiej bohemy, którym podzielili się z nami ci dwaj WIELCY ARTYŚCI- poruszający wyobraźnię. Gorąco polecam
Koncert świetny.... te klimaty to moja młodość i to jest COŚ!!!
Miód dla duszy... oby częściej doświadczać kontaktu z klasykami polskiej ballady, bo za takich uważam Panów: Sikorowskiego i Turnaua. Dziękuję za wzruszenia.
Na TAKI KONCERT mogę chodzić co miesiąc. Kilka razy łezki w oczach, niezmiennie uśmiech i radość!!! Byłam na ICH pierwszym koncerie w Bydg dawno temu, teraz to powtórzyłam. Oboje muzycy sa na codzień w moim sercu i w moim aucie. Poproszę jeszcze raz, i kolejny, i kolejny bez końca..... Zawsze tam będę....
uwielbiam chłopaków
To był niezapomniany wieczór ... Ciepłe głosy, poruszające serce brzmienia instrumentów, niepowtarzalna atmosfera i "jednomyślność" publiczności!!! Pod wrażeniem pozostaję do dziś. Bardzo proszę o więcej:)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert