koncert

Gwiazdorskie Walentynki-TRIO APPASSIONATA

koncert

Gwiazdorskie Walentynki-TRIO APPASSIONATA

Gwiazdorskie Walentynki-TRIO APPASSIONATA - Bilety na koncert

Dzień św. Walentego często znajduje oddźwięk w dedykowanych mu programach koncertowych. Rygoryści tradycji narzekają, iż to zapożyczenie z Ameryki. Jednak kultura amerykańska oddziałuje na nas przecież od dawna, choćby poprzez sztukę filmową, której emblematem jest Hollywood i jego świetne działające od ponad stulecia studia. Muzyka tworzona do filmów przez znakomitych kompozytorów nierzadko autonomicznie wkracza w obieg koncertowy i fonograficzny, także do najpoważniejszych sal koncertowych. Filmy zapożyczają też dla swoich potrzeb wiele popularnych motywów muzyki klasycznej – one też dopełnią atrakcyjny i różnorodny repertuar. Program koncertu walentynkowego stwarza więc wymarzoną okazję, by zakochane pary, z których tylko jedna osoba jest wytrwanym melomanem zaprosiła tę drugą na piękny koncert – może po raz pierwszy i – po tak miłym doświadczeniu – z pewnością nie ostatni!

W programie usłyszymy najpiękniejsze miłosne duety , pieśni i arie operetkowe, muzyki filmowej oraz musicalowej. Koncert bisów w pigułce.

W programie między innymi:

Nacio Herb Brown – “Singing in the rain” z mus. “Singin in the rain”

Jerry Bock – „Gdybym był bogaty” z mus. „Skrzypek na dachu”

Mitch Leigh – „Śnić sen” z mus. Człowiek z La Manchy

Imre Kalman - "W rytm walczyka" z operetki "Księżniczka czardasza"

Franz Lehar - "Usta milczą, dusza śpiewa" z operetki "Wesoła wdówka"

Franz Lehar – duet „Nikt nie kocha tak jak ty” z operetki „Paganini”

Imre Kalman - "Świat mieni się setkami barw" z operetki "Hrabina Marica"

Paul Abraham - "Pardon Madame" z operetki "Wiktoria i jej huzar"

Weber Andrew Lloyd mus. Upiór w operze duet All I ask of you

Francesco Sartori - "Time to say goodbye"

Andrew Lloyd Webber - "Amigos para siempre"

Carlo Fernandez - "Cielito Lindo"

Consuelo Velasquez - "Besame mucho"

  1. Stolz „Brunetki, blondynki”
  2. Kaper “Ninon, ach uśmiechnij się” (z filmu „Zdobyć Cię muszę”)
  3. Kaper „Signorina”
  4. di Capua „O sole mio”

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gwiazdorskie Walentynki-TRIO APPASSIONATA

Świetny występ, super konferansjer!!! Podoba mi się, kiedy widownia zostaje wciągnięta w występ i również śpiewa :))
Z ogromną przyjemnością spędziliśmy ten czas. Piosenki wykonane przepięknie wywoływały dużo ciepłych i radosnych emocji. Szczerze polecamy. No i ten klarnet !
Razem z zona bylem mile zaskoczony wspanialym repertuarem i wykonawcami,: Anna Oginska, Oskar Jasinski oraz, "Trio Appasionata.. Byl to wspanialy wieczor. Wiecej takich wspanialych wystepow.
Było super! Bardzo wysoki poziom artystyczny i przekazany w tak przystępny (jednocześnie humorystyczny) sposób. Polecam!
Dzień dobry Występ bardzo nam się podobał. Rewelacyjni soliści, o wspaniałych głosach śpiewali bardzo znane utwory o miłości z filmów, operetek i oper. Występ na bardzo wysokim poziomie, niesamowicie elegancki i wysublimowany, ale też przystępny i bliski publiczności. Prowadzący p. Oskar świetnie wprowadzał w klimat i rozbawiał publiczność anegdotami i opowieściami przybliżając publiczności tematykę. Śpiewacy starali się zachęcić publiczność o śpiewania i udziału w występnie , w niektórych momentach. Dzięki temu wieczór minął niesamowicie szybko, przyjemnie i radośnie. Bardzo dobrze i przyjemnie grało trio (skrzypce, pianino, klarnet) -muzyka grana na żywo byłą niesamowita. Nie spodziewaliśmy się takiej klasy artystów w małym mieście. Polecam każdemu, kto ceni wysoki poziom artystyczny muzyki i śpiewu pięknych utworów.
Bardzo miło spędzony wieczór, Rodzice zachwyceni:)
Piękny koncert, wspaniała muzyka i zachwycający śpiew. Szczególnie Pan Jasiński zachwycił mnie swoim talentem zarówno muzycznym jak i konferansjerskim. Miał świetny kontakt z publicznością. Polecam!!!
Aleksandra 16.02.2019 13:26

Polecane z kategorii koncert