Gwiazdy na Gwiazdkę | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert

Gwiazdy na Gwiazdkę

koncert

Gwiazdy na Gwiazdkę

Gwiazdy na Gwiazdkę - Bilety na koncert

Art & Gifts ma zaszczyt i wielką radość zaprosić Państwa na niezwykły koncert, podczas którego Gwiazdy polskiej estrady - Kasia Cerekwicka, EVA, Sławek Uniatowski i Łukasz Zagrobelny, przeniosą Państwa w magiczny klimat świąteczno - filmowy.

Utwory z repertuaru m.in. Franka Sinatry, musicalu Beauty and the Beast oraz światowe przeboje świąteczne to tylko niewielka część repertuaru koncertu.

O oprawę muzyczną zadba Chopin University Big Band pod Dyrekcją swojego charyzmatycznego bandleadera Piotra Kostrzewy.

Jesteśmy przekonani, że muzyczne prezenty podarowane przez występujące Gwiazdy pozostaną z Państwem co najmniej do pojawienia się Pierwszej Gwiazdki.

Koncert potrwa około 120 minut.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Koncert ok. Muzycznie na wysokim poziomie orkiestra i część wokalistów. Jeśli chodzi o publikę to średnia +60 sprawia że nie da się wciągnąć ludzi do zabawy. Nie podobało mi się że zostałem przeniesiony w inne miejsce
Byłem, niestety obejrzałem i wysłuchałem, żałowałem, że koncert nie miał przerwy, gdyż nie chciałem demonstracyjnie wychodzić w jego trakcie. Miałem nadzieję na przerwę, bo w zapowiedziach było napisane, iż miał trwać około 2 godzin. Po 1,5 godz. był koniec i całe szczęście. Nie musiałem katować swoich uszu tą szmirą /nie licząc kilku pozycji oraz Big Bandu z Warszawy, który rzeczywiście był wspaniały. A teraz coś niecoś o wykonawcach. Według mnie nie można nazywać gwiazdą kogoś kto dopiero zaczyna karierę. Nie powiem, K. Cerekwicka i Ł. Zagrobelny są już znani od jakiegoś czasu. Odnośnie Pana Uniatowskiego to mogę powiedzieć tylko tyle, że jego nazwisko nie jest mi obce /"glos" ma, nie powiem, że nie/. Kobieta, która wystąpiła pod pseudomimem EVA była przedstawiana bez nazwiska /i niech już tak zostanie/. I na koniec: ogolnie to była strata czasu i pieniędzy.
Zbyszek /kiedyś z Gdańska/ 11.12.2018 02:10

Polecane