koncert

Gwiazdy na Gwiazdkę

koncert

Gwiazdy na Gwiazdkę

Gwiazdy na Gwiazdkę - Bilety na koncert

Art & Gifts ma zaszczyt i wielką radość zaprosić Państwa na niezwykły koncert, podczas którego Gwiazdy polskiej estrady - Kasia Cerekwicka, EVA, Sławek Uniatowski i Łukasz Zagrobelny, przeniosą Państwa w magiczny klimat świąteczno - filmowy.

Utwory z repertuaru m.in. Franka Sinatry, musicalu Beauty and the Beast oraz światowe przeboje świąteczne to tylko niewielka część repertuaru koncertu.

O oprawę muzyczną zadba Chopin University Big Band pod Dyrekcją swojego charyzmatycznego bandleadera Piotra Kostrzewy.

Jesteśmy przekonani, że muzyczne prezenty podarowane przez występujące Gwiazdy pozostaną z Państwem co najmniej do pojawienia się Pierwszej Gwiazdki.

Koncert potrwa około 120 minut.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gwiazdy na Gwiazdkę

Koncert ok. Muzycznie na wysokim poziomie orkiestra i część wokalistów. Jeśli chodzi o publikę to średnia +60 sprawia że nie da się wciągnąć ludzi do zabawy. Nie podobało mi się że zostałem przeniesiony w inne miejsce
Byłem, niestety obejrzałem i wysłuchałem, żałowałem, że koncert nie miał przerwy, gdyż nie chciałem demonstracyjnie wychodzić w jego trakcie. Miałem nadzieję na przerwę, bo w zapowiedziach było napisane, iż miał trwać około 2 godzin. Po 1,5 godz. był koniec i całe szczęście. Nie musiałem katować swoich uszu tą szmirą /nie licząc kilku pozycji oraz Big Bandu z Warszawy, który rzeczywiście był wspaniały. A teraz coś niecoś o wykonawcach. Według mnie nie można nazywać gwiazdą kogoś kto dopiero zaczyna karierę. Nie powiem, K. Cerekwicka i Ł. Zagrobelny są już znani od jakiegoś czasu. Odnośnie Pana Uniatowskiego to mogę powiedzieć tylko tyle, że jego nazwisko nie jest mi obce /"glos" ma, nie powiem, że nie/. Kobieta, która wystąpiła pod pseudomimem EVA była przedstawiana bez nazwiska /i niech już tak zostanie/. I na koniec: ogolnie to była strata czasu i pieniędzy.
Zbyszek /kiedyś z Gdańska/ 11.12.2018 02:10

Polecane z kategorii koncert