koncert

Gwiazdy w Bałuckim - Jacek Wójcicki

koncert

Gwiazdy w Bałuckim - Jacek Wójcicki

Gwiazdy w Bałuckim - Jacek Wójcicki - Bilety na koncert

W dniu 28 maja 2018 roku o godzinie 18.00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Gwiazdy w Bałuckim”. Tym razem gościem będzie Jacek Wójcicki. Rozmowę poprowadzi znany i lubiany redaktor Leszek Bonar. Spotkanie będzie okazją do bliższego poznania gwiazdy.

Jacek Wójcicki od lat zajmuje na polskim rynku muzycznym pozycję wyjątkową. To wszechstronnie uzdolniony, powszechnie lubiany aktor i piosenkarz, obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, poruszający się z łatwością po wielu gatunkach muzycznych. Jego niepowtarzalna osobowość sceniczna, stworzy kolorowe, pełne kontrastów spotkanie autorskie.

Jacek Wójcicki jest demoniczny i rozmiłowany w kontrastach: w tym co komiczne, i w tym co liryczne. Występuje wspólnie z największymi gwiazdami sceny, m.in. z: Grażyną Brodzińską, Małgorzatą Walewską czy Beatą Rybotycką, z którą stworzyli własny recital.

Bierze także udział gościnny w projektach "Nieszpory Ludźmierskie" Jana Kantego Pawluśkiewicza i "Woła nas Pan" Włodzimierza Korcza.

Jako aktora (jest absolwentem krakowskiej PWST) widzieliśmy go w takich filmach jak: "Lista Schindlera" S. Spielberga, "Ostatni dzwonek" M. Łazarkiewicz, serialach "Dzieci z Doliny Młynów" i "Urwisy z Doliny Młynów" oraz programach TV m.in. w: "Kabarecie Olgi Lipińskiej", galach Zbigniewa Górnego itd.

Stworzył też niezapomnianą postać Pana Tenorka - bohatera programów dziecięcych TVP.

Warto go słuchać i podziwiać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gwiazdy w Bałuckim - Jacek Wójcicki

Wspaniale
Bardzo podobał mi się występ Jacka Wójcickiego, zawierał nie tylko wykonanie znanych piosenek , ale również opowiadanie o ciekawych faktach z Jego życia

Polecane z kategorii koncert