koncert

Gwiazdy w Bałuckim: Krzysztof Napiórkowski, koncert i spotkanie z artystą

koncert

Gwiazdy w Bałuckim: Krzysztof Napiórkowski, koncert i spotkanie z artystą

Gwiazdy w Bałuckim: Krzysztof Napiórkowski, koncert i spotkanie z artystą - Bilety na koncert

W dniu 9 marca 2018 roku o godzinie 18.00 odbędzie się czwarte już spotkanie z cyklu „Gwiazdy w Bałuckim”. Tym razem naszym i Państwa gościem będzie Krzysztof Napiórkowski.

Krzysztof Napiórkowski, wszechstronnie uzdolniony muzyk, który zdobył w swojej karierze kilkanaście nagród na największych festiwalach twórczości studenckiej i poetyckiej.

Spotkanie i koncert wyróżnią wyważone i zarazem piękne kompozycje oraz pełne dystansu do świata, poetyckie teksty piosenek.

Program koncertu zawierać będzie wiele utworów goszczących na listach przebojów i playlistach radiowych m.in. „Wszystko gdzieś w nas” (piosenka z serialu Prawo Agaty TVN), „Na ulicach", „Jest pięknie” lub "Nie martw się".

Spotkanie z Krzysztofem Napiórkowskim to oryginalny pomysł na prezent z okazji Dnia Kobiet. Zapraszamy do wspólnego przeżywania Międzynarodowego Dnia Kobiet razem z Bałuckim Ośrodkiem Kultury.

Wydarzenie składa się z dwóch części. O godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie i rozmowę z artystą, o godzinie 19.00 rozpocznie się koncert.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Jestem pod wielkim wrażeniem. Koncert niezwykle kameralny, dzięki czemu można było "poczuć" muzykę. Podobało mi się, że na początku był wywiad z gwiazdą i możliwość zadawania pytań. A sam artysta absolutnie fantastyczny, pełen zaangażowania, widać było, że czerpie radość z grania.

Polecane