koncert

Gwiazdy w Bałuckim: Krzysztof Napiórkowski, koncert i spotkanie z artystą

koncert

Gwiazdy w Bałuckim: Krzysztof Napiórkowski, koncert i spotkanie z artystą

Gwiazdy w Bałuckim: Krzysztof Napiórkowski, koncert i spotkanie z artystą - Bilety na koncert

W dniu 9 marca 2018 roku o godzinie 18.00 odbędzie się czwarte już spotkanie z cyklu „Gwiazdy w Bałuckim”. Tym razem naszym i Państwa gościem będzie Krzysztof Napiórkowski.

Krzysztof Napiórkowski, wszechstronnie uzdolniony muzyk, który zdobył w swojej karierze kilkanaście nagród na największych festiwalach twórczości studenckiej i poetyckiej.

Spotkanie i koncert wyróżnią wyważone i zarazem piękne kompozycje oraz pełne dystansu do świata, poetyckie teksty piosenek.

Program koncertu zawierać będzie wiele utworów goszczących na listach przebojów i playlistach radiowych m.in. „Wszystko gdzieś w nas” (piosenka z serialu Prawo Agaty TVN), „Na ulicach", „Jest pięknie” lub "Nie martw się".

Spotkanie z Krzysztofem Napiórkowskim to oryginalny pomysł na prezent z okazji Dnia Kobiet. Zapraszamy do wspólnego przeżywania Międzynarodowego Dnia Kobiet razem z Bałuckim Ośrodkiem Kultury.

Wydarzenie składa się z dwóch części. O godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie i rozmowę z artystą, o godzinie 19.00 rozpocznie się koncert.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gwiazdy w Bałuckim: Krzysztof Napiórkowski, koncert i spotkanie z artystą

Jestem pod wielkim wrażeniem. Koncert niezwykle kameralny, dzięki czemu można było "poczuć" muzykę. Podobało mi się, że na początku był wywiad z gwiazdą i możliwość zadawania pytań. A sam artysta absolutnie fantastyczny, pełen zaangażowania, widać było, że czerpie radość z grania.

Polecane z kategorii koncert