koncert

HEY Unplugged

koncert

HEY Unplugged

HEY Unplugged - Bilety na koncert

HEY UNPLUGGED

Hey podczas swoich koncertów ponownie wyłączy prąd.

Po 5 latach od poprzedniej trasy unplugged i 6 latach od wydania albumu z serii MTV Unplugged, który zyskał status podwójnie platynowego - HEY ponownie zaprezentuje piosenki w wersjach akustycznych. Poszerzony o zaprzyjaźnionych muzyków zespół wykona dobrze znane utwory w nowych aranżacjach. Repertuar z poprzedniej trasy unplugged zostanie wzbogacony o najpopularniejsze utwory z dwóch ostatnich albumów "Miłość!, Uwaga!, Ratunku!, Pomocy!" oraz "Do Rycerzy, do Szlachty, do Mieszczan".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje HEY Unplugged

koncert doskonały! Hey jak zwykle niezawodny. sala wspaniała
Rewelacja, dla mnie koncert roku!
Koncert fantastyczny. Cudowne aranżacje znanych utworów, ani razu nie udało mi się odgadnąć co to będzie za piosenka na podstawie pierwszych dźwięków. To trzeba zobaczyć!!!
Niezapomniane wrażenia.
Koncert super!!!!!! Warto było skorzystać! Wrażenia niezapomniane!!!
Hey - klasa sama w sobie i te aranże!!! Zaczarowali wszystkich:) A sala CKK Jordanki w Toruniu OBŁĘDNA :)
Koncert wyśmienity, nagłośnienie i widoczność super! Sala robi wrażenie, idealna na takie imprezy :-)
Koncert jak mozna się było spodziewać wspaniały
CUDOWNY KONCERT, PRZEMIŁY, ZABAWNY :) WIĘCEJ TAKICH !!!!!
Co tu dużo pisać - w życiu się tyle nie naklaskałem jak wczoraj :) Wspaniały występ, świetne aranżacje piosenek, Kasia jak zwykle skromna nad wyraz i świetnie trzymająca kontakt z publicznością, chociaż jak sama twierdzi, że tego kontaktu nie utrzymuje :) No i nagłośnienie bardzo w porządku.
Jeden z lepszych koncertów mijającego roku. Pani Kasia swoim urokiem osobistym i skromnością oczarowała całą publiczność, a pozytywna energia bijąca od muzyków przekładała się na moc dźwięków wydobywających się z niezwykłych instrumentów. Niesamowite, wręcz egzotycznie brzmiące aranżacje znanych utworów potrafiły bardzo miło zaskoczyć. Osobiście nie mogłam oderwać oczu od twarzy Pani Kasi, na której jak w lustrze odbijały się emocje, urzekające były te miny! :))
Hey Jak zwykle dali radę! :) Występ super, szkoda tylko że tak krótko :)burza oklasków po każdej piosence oraz podwójne owacje na stojąco mówią same za siebie :)
Uwielbiam Hey, więc nie jestem obiektywny. ZAJEBJOZA!!!
Koncert bez uwag. Hey to Hey - jakość sama w sobie.
Znakomity obiekt, świetna akustyka, zespół w znakomitej formie, w ciekawych aranżacjach.
niesamowite przeżycie!

Polecane z kategorii koncert