koncert

Heavy Metal Way + TAZ

koncert

Heavy Metal Way + TAZ

Heavy Metal Way + TAZ - Bilety na koncert

Jameson tym razem zaprasza Was na imprezę bardzo wyjątkową. Świętować będziemy 10 lat pracy Rupiego za naszym barem. Królować będzie rock i metal, a na scenie zagra wasz ulubiony barman z zespołem TAZ oraz jego przyjaciele z Heavy Metal Way z ciężkimi coverami. Po koncertach do rana grać będzie Dj Pablow. Będziecie mogli podziękować za te wszystkie lata i napić się za jego zdrowie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Heavy Metal Way + TAZ

Koncert heavy metal way bardzo przyjemny w odbiorze trochę więcej miejsca przed sceną by nie zaszkodziło zminimalizować miejsca siedzące. Ogólnie jestem pod wrażeniem możliwośći wokalnych wokalisty (dziwnie to brzmi ale nie wiem jak nazywa się wokalista). Co do zespołu TAZ hmmm nie będę się rozpisywać bo akurat mi i znajomym strasznie się nie podobało brzmiało trochę jak punk ale gust to kwestia indywidualna po paru piosenkach postanowiliśmy wyjść. Dlatego daje tylko 3 gwiazdy 😉
OmadrynowyRyceż 08.01.2019 19:32
Pierwszy set ok, tylko "Neon Knights" słabo wypadło. TAZ zupełnie nie mój klimat, ale drugi set HMW, no coś pięknego z tymi medleyami zespołów pod koniec! Warto!
Bad Alert 06.01.2019 19:06
Najlepszy koncert na świecie! Energia na maksa!
Domel 05.01.2019 11:45

Polecane z kategorii koncert