spektakl

"Hejt MADE" spektakl muzyczny

spektakl

"Hejt MADE" spektakl muzyczny

"Hejt MADE" spektakl muzyczny - Bilety na spektakl teatralny

"Hejt MADE" spektakl muzyczny. Spektakl dla młodzieży oraz rodziców i wychowawców nastolatków.

Wyjazd na wymarzone wakacje okazuje się ściemą. W ośrodku nie można używać sprzętów elektronicznych, nie ma nawet dostępu do telefonu. Kim są bohaterki i dlaczego tu trafiły?
Czy zdołają się ze sobą zaprzyjaźnić? I dlaczego nie mogą opuścić tego miejsca?
Czy potrafisz sobie wyobrazić kilka tygodni bez elektronicznych gadżetów? Czy jesteś na to gotowy? Ile wytrzymasz?
Spektakl z dużą dawką muzyki. Tematy: problem uzależnienia od elektroniki, emocje w realnych kontaktach, poszukiwanie bliskości i autentycznych relacji.
Rodzicu, zabierz na spektakl nastolatka. Młodzieży, weźcie ze sobą rodziców. Spektakl daje do myślenia - Warto!
Jeżeli chcesz zobaczyć zdjęcia ze spektaklu Hejt MADE - kliknij w link: http://decybele.com.pl/aktualnosci/hejt-made-spektakl-muzyczny/

Twórcy:
● Scenariusz i teksty piosenek: Jan Jakub Należyty
● Muzyka: Agnieszka Piotrowska-Hajduk i Piotr Hajduk
● Reżyseria: Piotr Hajduk
● Choreografia: Karolina Kroczak
● Reżyseria sceny z fortepianem: Stanisław Dembski
● Przygotowanie wokalne: Agnieszka Piotrowska-Hajduk
● Konsultacje aktorskie: Adam Adamonis
● Kostiumy: Angelika Humelt
● Nagłośnienie: Jarosław Regulski
● Oświetlenie: Karol Jagusiak
● Aranżacje: Piotr Hajduk

Występuje Zespół wokalny "Decybele"
● Boss - Piotr Hajduk
● Urszula - Urszula Rossowska
● Wiki - Magdalena Rossowska
● Żyleta - Kaja Hajduk
● Spacja - Aleksandra Mencel/Nadja Gromska
● Angelika - Maria „Mary” Pawłowska
● Beata - Maja Ziółkowska/Gabriela Belka
● Dżenis - Aleksandra Rosiak
● Dżaga - Zuzanna Hawryluk
● Agata - Karolina Olczak
● Zuza - Ada Basiuk
● Marta - Zofia Maj
● Ada - Kinga Prażmo

Muzycy:
● Jan Zeyland - Instrumenty klawiszowe
● Piotr Aleksandrowicz - Gitary
● Michał Grott - Bas
● Jakub Jabłoński - Perkusja
● Paweł Winiszewski - Perkusjonalia

Nagrania ścieżek muzycznych: Studio Trzy Dwa Pięć i Robak Studio
https://www.facebook.com/decybelefanpage/

Wydarzenie przeprowadzone będzie wg aktualnie obowiązujących zasad sanitarnych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: "Hejt MADE" spektakl muzyczny

Świetny spektakl, ciekawe głosy i choreografie
Super spektakl i młodzieży i rodzice powinni obejrzeć
Z zachwytem oglądałam, talent dziewczyn budujący, temat ważny przedstawiony spójnie i ciekawie. Warto!
Dobra robota dziewczyn i opiekunów! Super przygotowanie wokalne, naprawdę profesjonalnie wykonane piosenki. Fajnie się ogląda. Brawo!
Świetny spektakl ! Obowiązkowa obecność rodziców WRAZ z nastolatkami. Prawdziwe emocje.
Bardzo ciekawy spektakl, porusza temat na czasie, super utalentowany zespół, warto iść z dziećmi
Bardzo dziękuję za ten spektakl. Polecam go rodzicom. Świetnie wykonania wokalne. Brawo!!!
Świetne przedstawienie.
Przemawiające i profesjonalnie wykonane przedstawienie. Widać duży wkład i zaangażowanie aktorów.
Bardzo profesjonalny spektakl z przesłaniem. Trudno uwierzyć, że tworzą go Amatorzy! Polecam szczególnie Rodzicom - warto, aby zabrali ze sobą Dzieci :)
Wspaniale spędzony czas z moja 12 letnią córką na Waszym miusicalu,,,,zespół Decybele i Hejt Mode to niesamowite wrażenia , moja córka jest pod wielkim wrażeniem i już szuka kolejnego Waszego występu. Bardzo dziękujemy wspaniałym dziewczętom za mistrzowska grę i piekny śpiew.
Świetny spektakl, dynamiczny i poruszający! Brawa dla twórców! Wspaniała muzyka, pięknie zaśpiewane :)
Świetny. Rewelacyjna muzyka i choreografia.
Rewelacyjne!!! Pełne pasji i zaangażowania ze strony młodych wykonawców. Piękne głosy, taniec i bardzo mądra historia "na czasie".
Występ niesamowity. Wszyscy świetnie grają i śpiewają. Ani chwili się nie nudziliśmy, a ponadto przedstawienie wzruszające i pouczające.
Bardzo ciekawe, pouczające. Ważna tematyka.
Emocjonalna wycieczka ukazująca sposób myślenia młodego pokolenia. Spektakl z przekazem, pokazuje dzieciom i rodzicom prawdziwe życiowe wartości. Fantastyczny pomysł ma przyjemnie spędzony czas w gronie rodziny :)
Przedstawienie TRZEBA zobaczyć i usłyszeć, Wielkie brawa dla artystów i ich talentu. Spektakl zrobiony na najwyższym poziomie, zaskakujący, niezwykły i mądry.
Fantastyczny spektakl!! Jestem pos wielkim wrazeniem!! Gorąco i polecam!
Super spektakl! Artyści bardzo profesjonalni i zaangażowani. Do tego świetna oprawa muzyczna. Polecam!
Byłam już 3 raz na spektaklu i za każdym razem jestem coraz bardziej zachwycona tym jak dziewczyny śpiewają i występują aktorsko. Polecam każdemu aby przyszedł na spektakl i zobaczył jak każdy młody człowiek jest uzależniony od telefonu i do czego to prowadzi.
Fantastyczne przedstawienie. Córka, lat prawie 14, wyszła zachwycona zarówno wykonaniem jak i przesłaniem. Polecam gorąco!
Wielce utalentowane młode dziewczęta z mocnym współczesnym przesłaniem. Warto zobaczyć i posłuchać. Fantastyczny spektakl.
Bardzo polecam nastolatkom i ich rodzicom. Świetna choreografia!
Dziewczyny są niesamowite. Mają naprawdę wielki talent.
Świetny pomysł na spektakl dla młodzieży ! Dobrze zaśpiewany, na żywo - dziewczyny brawo ! Brawa dla reżysera - minimalna ilość rekwizytów, niewielka scenografia - dzięki fantastycznej choreografii, trafiającym w sedno tekstom, grze świateł przenosimy się wraz z bohaterkami w ich świat!
Genialny spektakl - ważny temat, świetne teksty, doskonała gra dziewczyn. Polecam szczególnie na wspólne wyjście dla rodziców i ich nastoletnich pociech.
przedstawienie dla dzieci, powinno być to zaznaczone , bilety kupiłam przez przypadek. Ogólne wrażenie fatalne, niestrawne i nudne
Przedstawienie i zaangażowanie aktorów -5 gwiazdek !!! Minusem jest traktowanie konkretnych miejsc siedzących na sali jako własności prywatnej jakiejś Pani (mniemam, że z tego Domu Kultury) i przesadzanie osób z już zajętych miejsc (mimo, że nie było rezerwacji) -minus 2 gwiazdki.
Nie lubię musicali. Nie lubię również sztuk teatralnych dla dzieci i młodzieży. Więc (moja profesor Pachecka od polskiego przewraca teraz oczami i ahystokhatycznym nosowym głosem poprawia mnie w grobie, że żadnego zdania nie zaczyna się od: więc) gdy znajomi zaprosili mnie z synkiem na musical dla młodzieży, westchnęłam ciężko w duchu, ale twardo robiłam dobrą minę do złej gry i radośnie przyjęłam zaproszenie na sztukę Hejt Made. Miałam sto innych planów na niedzielne popołudnie z moimi chłopakami, ale zdecydowaliśmy jednak pójść w stronę sztuki teatralnej. Trudno, pomyślałam. Przynajmniej spędzimy ten czas razem, rodzinnie na czymś wartościowym. I nie wiem jak to napisać, ale ja bawiłam się świetnie ! Mało tego, synek i mój mąż bawili się znakomicie! Nie mogłam oczu od dziewczyn oderwać! Lekko, zabawnie, młodzieżowo, brawurowo minęły mi dwie godziny! A przypominam: nie lubię musicali. Wyszłam z teatru nucąc pod nosem: na życie nie ma aplikacji...! I jeszcze jedno: w żadnym, powtarzam, żadnym polskim filmie, hicie kinowym Vegi czy Smarzowskiego nie słyszałam takiego wyraźnego dźwięku. Każda głoska wyśpiewana czysto i krystalicznie słyszalnie! Brawo! Wspaniała choreografia. Przy tak ubogiej scenografii cudownie zagrały dziewczyny ciałem, rękoma, tańcem, ruchem. Piotrek Hajduk, chapeau bas! Agnieszka Hajduk-Piotrowska! Wyrazy uznania! Słowa piosenek to rewelacja! Nie ma skuchy. Jest świetna sztuka. Mądry, ale nie przemądrzały przekaz dla młodzieży, ale przede wszystkim dorosłych. Nie miałam pojęcia, że to napiszę: serdecznie polecam Hejt Made!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl