koncert

Heroes Orchestra

koncert

Heroes Orchestra

Heroes Orchestra - Bilety na koncert

"Heroes Orchestra jest projektem muzycznym powstałym na początku 2017 roku. Nazwa zespołu nawiązuje do jednej z najbardziej kultowych serii gier – Heroes of Might and Magic, a ideą powstania orkiestry była popularyzacja gatunku muzyki z gier komputerowych. Heroes Orchestra to zespół powstały przy Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Współtworzą go studenci, absolwenci oraz muzycy grający na co dzień w zawodowych orkiestrach.

Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane utwory z serii Heroes of Might and Magic, można spodziewać się także niespodzianek. Jeżeli jesteś fanem gier komputerowych, a zwłaszcza serii Heroes nie może Cię tam zabraknąć! "

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Heroes Orchestra

Koncert jak zwykle na wysokim poziomie. To był bodajże mój piąty koncert Heroes Orchestra (4 w PROMie i 1 w studiu PR) i śmiało mogę powiedzieć, że zespół nadal się rozwija o nowe aranżacje, co cieszy. Osobiście zabrakło mi grass theme z dwójki, ale chyba nie było pana z obojem. Moim zdaniem wplatanie utworów, które w dobie youtube'a są szalenie popularne (np. Sandstorm, the're taking the hobbits to Isengard) do kompozycji z herosów jest strzałem w dziesiątkę. Z muzyką jest tak, że lubimy to co już kiedyś słyszeliśmy... Trzymam kciuki za dalsze sukcesy
udany i bardzo ciekawy, żywy koncert
Koncert byl wspanialy- piekne aranzacje, usmiechnieta i zrelaksowana orkiestra, boski dyrygent majacy swietny kontakt z widownia, esktra atmosfera. Bilety byly w niskiej cenie, a po koncercie byla mozliwosc zakupu plyt, kubkow i koszulek. Z czystym sumieniem polecam koncerty Heroes Orchestra! :)
bawiłem się świetnie!
Warto było przyjechać z Krakowa! Super występ, oby więcej takich! I zapraszamy do Małopolski
Utalentowani młodzi ludzie, wspaniały koncert!
Doskonałe widowisko - gratka dla fanów serii gier komputerowych Heroes, ale i nie tylko! Muzyka zaskakuje, ponieważ jest to autorskie podejście do tematu z licznymi miłymi dodatkami. Polecam również samo miejsce koncertu - Sala widowiskowa w Domu Kultury St. Babice jest fenomenalna!
Niesamowite wrażenia. Uczta dla uszu pasjonatów muzyki z serii Heroes.
Jeżeli znasz serię gier strategicznych Heroes of Might and Magic koncert ten jest pozycją obowiązkową. Jeżeli zaś grę tylko kojarzysz, a czas kiedy dało się w coś zagrać dawno minął - tym bardziej warto udać się w tą muzyczną podróż. Muzyczne aranżacje są miłe dla ucha, czasem zaskakujące. Dyrygent orkiestry otwarty i zabawny. Co do obiektu "Sala widowiskowa w DK St Babice" - nowy obiekt, a dobrej akustyce i wygodnych fotelach.
TO BYŁO ZŁOTO, CIARKI MIAŁEM OD PLECÓW AŻ PO PIĘTY
10/10, literally crying, would listen again
Rewelacyjny koncert, polecam :D
Ciary przy każdym utworze! Wspaniały koncert i zabawny dyrygent.
Bardzo fajny koncert, oby takich więcej. Sala bardzo fajna
Rewelacyjny zespół jak i koncert. Mimo że grają repertuar z gier to zdecydowanie polecam każdemu kto nigdy nie miał z nimi styczności. Połączenie instrumentów z chórem wywołuje ciarki na skórze.
Świetny koncert! Nie wiedziałem czego się spodziewać i z początku myślałem, że skład to tylko 9 osób. Nie znałem również 2 pierwszych piosenek, ale nie były one z HoMM. Młoda i żywiołowa orkiestra ze świetnym dyrygentem! Bardzo fajne wstawki gadane. Niestety, nie wykorzystano rzutnika i ekranu (według wydarzenia na fb miało się tam coś wyświetlać), trochę zmarnowany potencjał. Nie było również intro z wiadomością od kompozytora muzyki HoMM jak to miało miejsce na koncercie parę dni wcześniej. Muzycznie - genialnie.
Jak zwykle na ich koncertach, przyjemnie spędzony czas.
Genialny koncert, bardzo polecam wszystkim fanom Heroesow :)
Genialny koncert! Polecam
Dwie godziny ciarek na plecach. Jeden z najlepszych koncertów symfonicznych. Polecam fanom serii homm oraz koneserom dobrej muzyki.
Imponująca gra orkiestry.
Najlepszy koncert życia! Genialna muzyka i atmosfera! ❤️
Jeden z najlepszych koncertów Heroes Orchestra na którym byłem. Świetne aranżacje, muzycy z pasją, była moc ! I do tego, by dopełnić obrazu, fantastyczna miejscówka. Piękny wieczór
Bardzo mi się podobał koncert ale jako wielki fan Heroes 2 mam pewien niedosyt w ilości utworów zagranych z tejże części.

Polecane z kategorii koncert