koncert

Hey - The Best

koncert

Hey - The Best

Hey - The Best - Bilety na koncert

Hey to zespół, którego nie trzeba przedstawiać. Jedna z najlepszych grup koncertowych w Polsce; od ponad 20 lat cieszy się niesłabnącą popularnością i cały czas rozwija się artystycznie.

Katarzyna Nosowska, charyzmatyczna wokalistka, uznawana za najlepszą tekściarkę swojego pokolenia, została wyróżniona wraz z zespołem 17 Fryderykami i niezliczoną ilością innych nagród. Wszystkie płyty studyjne zespołu pokryły się platyną.

Hey - polski zespół muzyczny założony w 1992 roku w Szczecinie. Jest to grupa rockowa łącząca klasykę z nutą rozwiązań elektronicznych. Pomysłodawcą założenia zespołu był gitarzysta Piotr Banach. Wokalistką jest popularna polska piosenkarka Katarzyna Nosowska. W skład zespołu wchodzą także: Marcin Żabiełowicz - gitara, Robert Ligiewicz - perkusja, oraz Jacek Chrzanowski - gitara basowa.

Hey największą popularnością cieszył się na początku lat 90-tych. Debiutancka płyta zatytułowana "Fire" czterokrotnie uzyskała status platyny. Nie mniejszą popularnością cieszył się kolejny projekt zespołu pt. "Ho!" z 1994 roku. Zespół Hey jest jedną z pierwszych polskich grup muzycznych, które nagrały koncert Unplugged dla MTV. Zespół dzięki połączeniu tradycyjnego rocka z dodatkiem nowoczesnych rozwiązań technicznych niejednokrotnie otrzymywała prestiżowe wyróżnienia jak np. "Grupa Roku", lub "Produkcja Muzyczna Roku".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Hey - The Best

Miejsce bardzo fajne, muzyka super, naładowani pozytywną energią wróciliśmy do domu. Ale gitara solowa zagłuszała wokal, więc spokojnie można było głośniej dać Kasię. Myślę, że wiele osób przyszło właśnie dla Jej głosu i tekstów.
Świetny koncert. Mimo miejsc siedzących widzowie z pierwszych rzędów wstali zmuszając tum samym do wstania pozostałych.Mieliśmy miejsca dosyć odległe od sceny,więc nic nie widzieliśmy :(
Byłoby OK gdyby nie za głośno. Akustyk który obsługiwał miksery chyba był głuchy. Ból w uszach i to wszystko. Kaśka wspaniała.
Świetny koncert, świetna atmosfera, SUPER ZESPÓŁ. Kasia jedyna w swoim rodzaju. Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś być jeszcze raz na ich koncercie. WIELKIE BRAWA DLA ZESPOŁU HEY !!!!
Kasia dała czadu, zespól rewelacja, nic dodać nic ująć, super koncert !!!!!!!!!!!!
Koncert hey jak zawsze rewelacja, obsluga bardzo mila.
Było super, uwielbiam Hey. Tylko mogli wywalić krzesła. Na koncercie hey trzęba czuc tłum.
Bardzo fajny koncert i organizacja tez ,dziekuje.
Koncert bardzo dobry
Hey, jak zwykle na najwyższym poziomie - legenda. Świetna playlista.
Krzysiek 31.07.2015 13:35
Kasia cudowna, urocza i profesjonalna. Cały zespół zasługuje na najwyższe uznanie :) I te przekomarzanki w czasie koncertu... wyborne :D
Iwona 31.07.2015 10:29
Było Rewelacyjnie,Super Koncert :-)
magdador 31.07.2015 10:03
Świetny koncert. Kocham Kaśkę, a zespół pierwsza klasa!
kaczuszka 31.07.2015 09:17
Występ Hey super ale suport zdecydowanie za długo grał :(
Wspaniały Koncert, "rozgadana" Kasia, dobry suport, szczególnie perkusista zespołu!!! Miód
Koncert był bardzo ciekawy. Zespół HEY zaskoczył mnie pozytywnie repertuarem podczas bisu. Jedyny minus występu to godzinne opóźnienie co jest przejawem lekceważenia fanów lub słabej organizacji klubu G2
Świetny koncert Kasia Nosowska nigdy nie zawodzi ;)
Niezapomniany wieczór w towarzystwie super muzyki.

Polecane z kategorii koncert