koncert

Hip Hop Festiwal Kalisz

koncert

Hip Hop Festiwal Kalisz

Hip Hop Festiwal Kalisz - Bilety na koncert

KALISZ stolicą Hip-Hopu

Do podkaliskiej miejscowości Szałe zawita czołówka polskiej sceny Hip-Hopowej oraz legenda amerykańskiego rapu, a wszystko to za sprawą organizowanego I Hip-Hop Festiwal Kalisz.

3 dni, 30 godzin koncertów, ponad 60 artystów na scenie i mnóstwo atrakcji. Tak wyglądać ma pierwszy Hip-Hop Festiwal Kalisz 2014. Impreza wystartuje już 4 lipca na plaży przy zalewie Szałe pod Kaliszem i potrwa trzy dni. Organizatorzy zapewniają samą „śmietankę” polskiego hiphopu. Na scenie wystąpią między innymi: Peja, DonGuralesko, W.E.N.A, Trzeci Wymiar, KęKę, Rasmentalism, Sokół i Marysia Starosta, Grubson, Ten Typ Mes, Wdowa, Pokahontaz, TeDe, JWP, VNM, Pyskaty, Liroy, oraz gwiazda prosto z Nowego Jorku- Jeru the Damaja i wielu innych wykonawców (cały Line up dostępny na stronie festiwalu- www.festiwal.kalisz.pl). Poza wielkimi gwiazdami okazję do zaprezentowania się mają raperzy z regionu. Organizatorzy zapewniają, że to będzie przełomowa impreza. Oprócz koncertów znajdą się także takie atrakcje jak pokazy tańca breakdance, pokazy streetball’owe, skoki na bungee i wiele innych.

Przez trzy dni miejsce nad zalewem będzie pełniło funkcję miasteczka festiwalowego z polem namiotowym. Uczestników imprezy z Kalisza dowozić będą specjalne linie KLA.

Więcej informacji na stronie internetowej www.festiwal.kalisz.pl lub na facebook’u: www.facebook.com/hiphop.festiwal.kalisz.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Hip Hop Festiwal Kalisz

Bardzo podobały mi się występy artystów, niestety nie spodobało mi się kręcenie występu Pokahontaz gdyż zmiany nie były ogłoszone na stronie. Oraz opóźnienie WDOWY i wiążące się tym następne opóźnienia były nieciekawe.
Świetny klimat, raperzy i WdoWa (szczególnie WdoWa) dali radę!
Jak na pierwszą edycję Festiwalu to ocena bardzo dobra :) Wszystko dopięte na ostatni guzik :) żadnych kolejek po piwo, bo jedzenie troche więcej... Toi Toi też wystarczająco... zadnych incydentów w trakcie imprezy. Ogólnie wielki Plus !
Jak na kalisz to bardzo dobrze (y)
Zajebista IMPREZA...Sokół z Marysią zmiażdżyli...za rok koniecznie musi być powtórka.

Polecane z kategorii koncert