Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Igor Herbut Solo

koncert

Igor Herbut Solo

Igor Herbut Solo - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

🎤Igor Herbut - lider grupy LemON to człowiek orkiestra. Kompozytor, wokalista, autor tekstów, producent wszystkich czterech albumów zespołu. Igor Herbut zaprezentuje się w wersji solo. Osoby, które znają tę odsłonę twórczości wokalisty i kompozytora wiedzą, że mogą spodziewać się sporej dawki nostalgii. Koniecznie kup bilet już teraz‼️🎟️

Igor Herbut Solo - więcej informacji

IGOR HERBUT SOLO

Igor Herbut - lider grupy LemON to człowiek orkiestra. Kompozytor, wokalista, autor tekstów, producent wszystkich czterech albumów zespołu. Ma na koncie wiele nagród, złotych i platynowych płyt, a także trzy nominacje do Fryderyka. W 2020 roku, po 8 latach od debiutu z zespołem LemON, wydał swój pierwszy solowy album „Chrust”.
Pochodzi z Przemkowa w zachodniej Polsce, ale jego korzenie sięgają Beskidu Niskiego, skąd wywodzi się jego rodzina. Łemkowskie tradycje, w których został wychowany do tej pory silnie odciskają się w muzyce którą tworzy. Wschodnie harmonie, zaśpiewy, góralska charyzma i ciężka do ukrycia nostalgia - to elementy, wobec których nie sposób przejść obojętnie w twórczości tego artysty.

Igor Herbut zaprezentuje się w wersji solo. Osoby, które znają tę odsłonę twórczości wokalisty i kompozytora wiedzą, że mogą spodziewać się sporej dawki nostalgii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
Wyprzedane

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Igor Herbut Solo


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert