koncert IRA

IRA Akustycznie

koncert IRA

IRA Akustycznie

IRA Akustycznie - Bilety na koncert

Ira jest jak dobre wino – im starsze, tym lepsze. Każdy, kto choć raz był na koncercie tego zespołu wie, jak magiczną i gorąca atmosferę mają ich występy. Legendy polskiej sceny rockowej przygotowali dla swoich fanów wyjątkowe wydarzenie: “Ira Akustycznie”. Grupa, podczas koncertów, zaprezentuje delikatniejsze i bardziej liryczne oblicze. Pod kierownictwem Jacka Piskorza oraz z udziałem kwartetu smyczkowego zespół wykonuje nowe, akustyczne aranżacje doskonale znanych wszystkim przebojów jak "Wiara", “Mój dom” czy “Nadzieja”. Nie zabraknie też kompozycji z ostatnich lat twórczości zespołu jak "Londyn 8.15", “Nie daj mi odejśc” czy “Dlaczego nic”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Recenzje IRA Akustycznie

Koncert był bombowy !!!!!!
Koncert zespołu był świetny. Niestety wszystko popsuła końcówka występu gdy zabrakło prądu i zespół był zmuszony do zejścia ze sceny. Pan "techniczny" praktycznie wygonił zespół ze sceny, to było żenujące. Myślę, że na koncertach zespołów takiego formatu jak IRA organizator powinien zrobić wszystko aby nie dopuścić do tego typu sytuacji. Rozumiem, że są sytuacje nie do przewidzenia ale można to było załatwić inaczej. Szkoda mi jedynie zespołu bo naprawdę się starali i dali z siebie wszystko.
Rewelacyjny koncert 😁
Występ Iry jak zwykle na wysokim poziomie, szkoda że nie było informacji że nie bedzie można zająć swoich miejsc i z 2 rzędu wylądowałyśmy niestety na balkonie czego chciałyśmy uniknąc przy zakupie biletu a po za tymi było super :)
Miła sympatyczna atmosfera. Koncert przebiegał OK
super atmosfera szkoda tylko ze przy rezerwacji i kupnie biletów były zajęte miejsca które fizycznie były wolne na każdym sektorze.
Wszystko SUPER!!!
Koncert był super. Wszystko zostało pięknie zaplanowane.
Świetny koncert!
Świetny koncert, polecam
Mega polecamy😍
Nadzwyczajne przeżyciu. Super. Kocham ten zespół!!!!!
Świetny koncert. Z chęcią pójdę na kolejny koncert IRY!!! Jak najbardziej polecam!!!
Cudowny koncert, z niespodziewanymi utworami. Prawdziwa muzyczna uczta. Zresztą takie są koncerty IRY!. Goraco polecam!
Koncert rewelacyjny 😊

Polecane z kategorii koncert