koncert Ich Troje

Ich Troje - 48. urodziny Michała Wiśniewskiego

koncert Ich Troje

Ich Troje - 48. urodziny Michała Wiśniewskiego

Ich Troje - 48. urodziny Michała Wiśniewskiego - Bilety na koncert

Zapraszamy na wyjątkowy koncert zespołu Ich Troje w przepięknym Amfiteatrze Kadzielnia, gdzie Michał Wiśniewski będzie świętował swoje urodziny!

Nie trzeba nikomu przedstawiać tej trójki wyjątkowych ludzi - charyzmatycznego Michała, człowieka orkiestry - Jacka i Ania Świątczak - wokalistki, która po 10 latach przerwy na powrót zasiliła szeregi grupy.

Zespół Ich Troje przez 25 lat zagrał kilkaset koncertów w kraju i poza jego granicami, sprzedali blisko 12 milionów płyt. Michał skutecznie dbał o to, by koncerty były zawsze wyjątkowe i na długo pozostawały w pamięci uczestników - na scenie pojawiał się balet, huśtawka, motocykle, a kiedy trzeba było - wywoływali deszcz! Tym razem nie będzie inaczej!

Podczas koncertu usłyszymy znane i lubiane największe hity zespołu, takie jak "Powiedz", "A wszystko to…", "Zawsze z Tobą chciałbym być", "Wypijmy za to!", "Babski Świat", "Keine Grenzen", jak i wiele, wiele innych! A wszystko to okraszone barwnymi strojami i ciekawą choreografią - za którą na powrót odpowiedzialna jest Marta „Mandaryna” Wiśniewska!

Mandaryna specjalnie na tę okazję wystąpi również jako wokalistka, prezentując swoje hity takie jak „Every Night”, „You Give Love A Bad Name” czy „Good Dog Bad Dog”.

Możemy Was zapewnić, że to będzie niezapomniany koncert, a przepiękna sceneria kieleckiego amfiteatru z pewnością doda temu wydarzeniu prawdziwej magii!

Nie możecie tego przegapić!

BILETY SPONSOR PACKAGE (First Class) Posiadacze biletów Sponsor otrzymują najlepsze miejsca, a także możliwość uczestniczenia w próbie zespołu, a po koncercie - możliwość spotkania z Artystami i zrobienia zdjęcia w pierwszej kolejności.
Bilet uprawnia również do udziału w urodzinowym after party Michała po koncercie!

BILETY VIP BACKSTAGE PASS (Business) Posiadacze biletów Vip Backstage Pass otrzymują możliwość spotkania z Artystami po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia.

*Informacja o godzinie próby zespołu podana zostanie dzień przed wydarzeniem, na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

**Zdjęcie z Artystami wykonuje obsługa zespołu - do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Ich Troje - 48. urodziny Michała Wiśniewskiego

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert