koncert

Ich Troje

koncert

Ich Troje

Ich Troje - Bilety na koncert

Ich Troje nikomu przedstawiać nie trzeba, wystarczy wspomnieć rok 2001 i Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. To właśnie tam roku zespół niemal zaczarował publiczność niezwykle barwnym wykonaniem utworu „Powiedz”, które rozpoczęło prawdziwy boom i przyniosło grupie ogólnopolski rozgłos i uwielbienie rzeszy fanów.

Zespół przez lata zagrał kilkaset koncertów w kraju i za granicą, sprzedał blisko 12 milionów płyt, a Michał Wiśniewski skutecznie dbał o to, aby koncerty zespołu nie były zwyczajne - na scenie pojawiał się balet, huśtawki, motocykle, a kiedy trzeba było – nawet zaplanowany deszcz! Takie show sprawiało, że publiczność od początku do końca oglądała występ z ogromnym zaciekawieniem.

Podczas koncertów, granych pod hasłem „Vinyl Tour”, usłyszymy największe hity zespołu takie jak „A wszystko to…”, „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „Wypijmy za to!”, „Babski świat”, czy wspomniane „Powiedz”, a także wiele, wiele innych. Prawdziwą gratką dla fanów jest jednak fakt, że zespół specjalnie z okazji tej trasy przygotował 3 zupełnie nowe utwory, które pojawią się na płycie winylowej i które z pewnością usłyszymy na koncercie! Na tym wyjątkowym, klasycznym krążku znajdą się też doskonale znane utwory, jednak w zupełnie nowych aranżacjach! Z całą pewnością każdy prawdziwy fan powinien mieć ten niezwykły, ekskluzywny krążek w swojej kolekcji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Michał Wiśniewski Akustycznie

 KUP BILET

Michał Wiśniewski Akustycznie Część 2 - Zawsze naprzód - nigdy wstecz

 KUP BILET

Michał Wiśniewski Akustycznie - A niech gadają

 KUP BILET

Michał Wiśniewski Akustycznie - A niech gadają

 KUP BILET

Michał Wiśniewski Akustycznie Część 2 - Zawsze naprzód - nigdy wstecz

 KUP BILET

Michał Wiśniewski Akustycznie

 KUP BILET

Michał Wiśniewski Akustycznie

 KUP BILET

Michał Wiśniewski Akustycznie

 KUP BILET

Michał Wiśniewski Akustycznie Część 2 - Zawsze naprzód - nigdy wstecz

 KUP BILET

Michał Wiśniewski Akustycznie Część 2 - Zawsze naprzód - nigdy wstecz

 KUP BILET
WIĘCEJ

Brak wydarzeń

Inne wydarzenia powiązane z Ich Troje

Recenzje Ich Troje

Cudowna impreza! Wspaniały klimat! Michał Wiśniewski rewelacyjnie potrafi rozbawić tłum!
Extra
Natalia i Edyta 17.09.2021 14:47
Świetny koncert na żywo!
Koncert Petarda🧨🧨🧨
Damian KRK 04.06.2021 23:48
Świetna atmosfera. Jedyny minus to to że miejsce dla biletu VIP ustawione tak że 1/3 zasłaniała kolumna. Moim zdaniem to nieporozumienie. Ale dzięki organizacji w pandemii można było zmienić miejsce które niewelowalo ta niedogodność.
Karol 04.06.2021 11:17
Świetny koncert. Super rozrywka z wielkimi przebojami. Dziękuję!
Starbos 03.06.2021 08:42
Witam Nie byłem bo zapomniałem że to wczoraj miało się odbyć. Szkoda że nie było przypomnienia o zbliżającym się terminie.
Emocjonalny koncert z duza dawka humoru😁
Świetna zabawa. :) Cudowni ludzie. ;* Bardzo cieszymy się, że mogłyśmy tam być. Pozdrawiamy Michała, Anię, zespół i wszystkich, dzięki którym to wydarzenie się odbyło! ;* ;)
Beata i Marzena 15.02.2020 20:15
Super profesjonalny koncert nawet kameralnie Michał zrobi show
SupeerWystep !
Było fajnie było zabawnie i kolorowo 🙂🙂🙂fajnie spędzony czas polecam koncert akustycznie 🙂
Było przecudnie, fantastyczne, fenomenalnie. Najlepiej wydane pieniądze w ostatnim czasie przeze mnie i moją przyjaciółkę. Czekamy na kolejne takie spotkania, będziemy na pewno. A Michał Petarda. Nigdy chłopie się nie zmieniaj, bądź zawsze taki jaki jesteś.
Chiarapl 16.12.2019 11:08
coś nieprzeciętnego , boski występ, a Michał wymiata
Świetny koncert! Spełniłam swoje marzenie z dzieciństwa 😊
panna__migotka 07.12.2019 11:24
Koncert był super , ciepła atmosfera tak jakby wszyscy znali się od lat . Polecam
Jeśli chodzi o koncert to był niesamowity, bardzo mi się podobał
rafall 12.10.2019 16:03
Koncert był wspaniały, jeden z najlepszych na jakim byłam, wraz z synem. Całe wykonanie koncertu, anegdoty, oświetlenie i poczucie humoru Michała. To była istna bajka. Najbardziej zaimponował mi szacunek do całego zespołu oraz przewoźników, ochrony, każdy został wymieniony. Na pewno nie jest to nasz ostatni koncert Ich Troje, na jakim byliśmy!
Nie zapomniane chwile
Koncert super.
Bylo suuuuper!!!
Zadowolony fan 07.08.2019 14:00
Super koncert, fantastyczna atmosfera, dobre brzmienie, nawet pogoda dopisała:) zdecydowanie warto i chętnie wybierzemy się ponownie.
Fantastyczny koncert! Mnóstwo efektów, rewelacyjne nagłośnienie. Artyści śpiewali fenomenalnie. Atmosfera cudowna. Jeszcze tam wrócimy. Dziękujemy!
Wspaniały koncert!!! Wszystko dopracowane, perfekcyjne. Cudowna atmosfera, znane i mniej znane utwory, wspaniały kontakt z publicznością. Bawiło się ponad 6 tys osób - podziwiam organizację i publiczność - nie było przepychanek, spokojnie, ochrona była, ale nie musiała interweniować przez cały koncert. Polecam!!
Świetny koncert! Marzenie z dzieciństwa spełnione :D
Super! Nie mogę doczekać się kolejnego występu w Krakowie - na pewno przyjdę!
Koncert świetny, szkoda, że całą zabawę psuły dziewczyny, które były tak pijane, że nie mogły nawet stać o własnych siłach i cały czas na kogoś wpadały i wylewały alkohol. Ale zespół zagrał rewelacyjnie i chętnie wybrałabym się jeszcze raz na ich koncert!
Piękny koncert jak zawsze zresztą, wspaniała zabawa i cudowne spotkanie z zespołem!
Było super
Przepiękny koncert
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert