koncert Ich Troje

Michał Wiśniewski - 30 lat na scenie!

koncert Ich Troje

Michał Wiśniewski - 30 lat na scenie!

Michał Wiśniewski - 30 lat na scenie! - Bilety na koncert

Koncert urodzinowy Michała Wiśniewskiego z zespołem ICH TROJE. Urodzony 9 września 1972 roku wokalista pierwszy raz na scenie stanął w 1988 roku w musicalu "The Rocky Horror Show" Richard'a O'Briena i będzie świętował nie tylko swoje urodziny ale przede wszystkim 30 lat na scenie! Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa, Agata Buczkowska & Przyjaciele! A Wszystko To Bo Ciebie Kocham, Zawsze Z Tobą Chciałbym Być, Keine Grenzen, Wypijmy Za To, Babski Świat i wiele, wiele innych. KAŻDY NABYWCA BILETU OTRZYMA NAJNOWSZY ALBUM ICH TROJE.

Bilety VIP Backstage Pass upoważniają do wejścia na salę poza kolejnością oraz do spotkania z zespołem po koncercie a Sponsor Package do wspólnej kolacji z zespołem. Warto kupować bilety w przedsprzedaży gdyż ich cena będzie wzrastała czym bliżej koncertu!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Michał Wiśniewski - 30 lat na scenie!

Było SUPER , tylko szkoda że tak krótko. Pozdrawiamy
Piękny koncert pełen humoru i momentów wzruszajacych. Spełniłam swoje marzenie z dzieciństwa oglądając koncert na żywo, wszystko fantastycznie zorganizowane, kostiumy, choreografia każde drobne elementy. Duży szacunkek dla całego zespołu- bylo pięknie 😍
Jestem bardzo zadowolna.
Cudowny występ, cudowny Michał

Polecane z kategorii koncert