Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

koncert Ich Troje

Ich Troje - premiera płyty

koncert Ich Troje

Ich Troje - premiera płyty

Ich Troje - premiera płyty - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Premiera ostatniej płyty zespołu ICH TROJE nie oznacza jego końca! Wydarzenie niezwykłe, bo jubileuszowe aczkolwiek spóźnione przez pandemię - Ich Troje będzie bowiem świętowało 27 lat na muzycznej scenie. Nie trzeba nikomu przedstawiać tej trójki wyjątkowych ludzi - charyzmatycznego Michała, człowieka orkiestry - Jacka i Ania Świątczak - wokalistki, która po 10 latach przerwy na powrót zasiliła szeregi grupy. Zespół przez 25 lat zagrał kilkaset koncertów w kraju i poza jego granicami, sprzedali ponad 12 milionów płyt. Michał skutecznie dbał o to, by koncerty były zawsze wyjątkowe i na długo pozostawały w pamięci uczestników - na scenie pojawiał się balet, huśtawka, motocykle, a kiedy trzeba było - wywoływali deszcz! Tym razem nie będzie inaczej! Podczas koncertu usłyszymy zarówno te największe hity zespołu, takie jak "Powiedz", "A wszystko to…", "Zawsze z Tobą chciałbym być", "Wypijmy za to!", "Babski Świat", "Keine Grenzen", a także wiele, wiele innych, a każda z piosenek wzbogacona będzie unikalnym strojem, zapierającym dech rekwizytem i choreografią. Zapewniamy Was, że to będzie niezapomniany moment. Przepiękna sceneria amfiteatru tylko doda temu wydarzeniu magii. Nie możecie tego przegapić!

BILETY VIP BACKSTAGE PASS (Business) Posiadacze biletów Vip Backstage Pass otrzymują możliwość spotkania z Artystami po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia.

*Informacja o godzinie próby zespołu podana zostanie dzień przed wydarzeniem, na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

**Zdjęcie z Artystami wykonuje obsługa zespołu - do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Ich Troje - premiera płyty

Profesjonalnie, 2,5 godziny muzyki na żywo, atmosfera super, wybór repertuaru idealny. Polecam wszystkim
Kasia 13.07.2022 09:04
Ich Troje - premiera płyty
Sopot, 10.07.2022
Opera Leśna
Koncert super Ale jeżeli chodzi o biletyna.pl to będę pisać reklamacje moje miejsca miały też dwie inne osoby były pierwsze wiec ja musiałam zająć inne które było dużo dalej od sceny i z tego co rozmawiałam z ochrona i widziałam jak ludzie dochodzili i później paczyli oczami gdzie usiąść nie byłam jedyna która oszukano.
Marzena 13.07.2022 08:21
Ich Troje - premiera płyty
Sopot, 10.07.2022
Opera Leśna
Wspaniała impreza. Prawie 2 i pół godziny super koncertu.
Grażyna 12.07.2022 11:20
Ich Troje - premiera płyty
Sopot, 10.07.2022
Opera Leśna
Sam koncert wystrzałowy jednak był bardzo duży problem z miejscami gdyż ludzie mieli wykupione te same miejsca. Sytuacja nagminna przed rozpoczęciem koncertu kiedy ludzie szukali miejsc
Katarzyna 11.07.2022 21:41
Ich Troje - premiera płyty
Sopot, 10.07.2022
Opera Leśna
Było zajebiście Jacek miał złamaną rękę ale był śpiewał nie zawiódł fanów.
Artur pulkowski 11.07.2022 08:29
Ich Troje - premiera płyty
Sopot, 10.07.2022
Opera Leśna

Polecane z kategorii koncert