Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

koncert Ich Troje

Ich Troje - Jubileusz 25-lecia

koncert Ich Troje

Ich Troje - Jubileusz 25-lecia

Ich Troje - Jubileusz 25-lecia - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zapraszamy na wyjątkowy koncert zespołu Ich Troje! Wydarzenie niezwykłe, bo jubileuszowe - Ich Troje będzie bowiem świętowało 25 lat na muzycznej scenie. Nie trzeba nikomu przedstawiać tej trójki wyjątkowych ludzi - charyzmatycznego Michała, człowieka orkiestry - Jacka i Ania Świątczak – wokalistki, która po 10 latach przerwy na powrót zasiliła szeregi grupy.

Zespół przez 25 lat zagrał kilkaset koncertów w kraju i poza jego granicami, sprzedali blisko 12 milionów płyt. Michał skutecznie dbał o to, by koncerty były zawsze wyjątkowe i na długo pozostawały w pamięci uczestników - na scenie pojawiał się balet, huśtawka, motocykle, a kiedy trzeba było - wywoływali deszcz! Tym razem nie będzie inaczej! Podczas koncertu usłyszymy zarówno te największe hity zespołu, takie jak "Powiedz", "A wszystko to…", "Zawsze z Tobą chciałbym być", "Wypijmy za to!", "Babski Świat", "Keine Grenzen", a także wiele, wiele innych, a każda z piosenek wzbogacona będzie unikalnym strojem, zapierającym dech rekwizytem i choreografią. Zapewniamy Was, że to będzie niezapomniany moment. Przepiękna sceneria amfiteatru tylko doda temu wydarzeniu magii.
Nie możecie tego przegapić!

BILETY SPONSOR PACKAGE (First Class) Posiadacze biletów Sponsor otrzymują najlepsze miejsca, a także możliwość uczestniczenia w próbie zespołu, a po koncercie - możliwość spotkania z Artystami i zrobienia zdjęcia w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma płytę zespołu.

BILETY VIP BACKSTAGE PASS (Business) Posiadacze biletów Vip Backstage Pass otrzymują możliwość spotkania z Artystami po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia.

*Informacja o godzinie próby zespołu podana zostanie dzień przed wydarzeniem, na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.
**Zdjęcie z Artystami wykonuje obsługa zespołu – do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Ich Troje - Jubileusz 25-lecia

Koncert Petarda🧨🧨🧨
Damian KRK 04.06.2021 23:48
Ich Troje - Jubileusz 25-lecia
Płock, 02.06.2021
Amfiteatr
Świetna atmosfera. Jedyny minus to to że miejsce dla biletu VIP ustawione tak że 1/3 zasłaniała kolumna. Moim zdaniem to nieporozumienie. Ale dzięki organizacji w pandemii można było zmienić miejsce które niewelowalo ta niedogodność.
Karol 04.06.2021 11:17
Ich Troje - Jubileusz 25-lecia
Płock, 02.06.2021
Amfiteatr
Świetny koncert. Super rozrywka z wielkimi przebojami. Dziękuję!
Starbos 03.06.2021 08:42
Ich Troje - Jubileusz 25-lecia
Płock, 02.06.2021
Amfiteatr

Polecane z kategorii koncert