koncert Irena Santor

IX Wawer Music Festival - Wieczór Wigilijny z Ireną SANTOR

koncert Irena Santor

IX Wawer Music Festival - Wieczór Wigilijny z Ireną SANTOR

IX Wawer Music Festival - Wieczór Wigilijny z Ireną SANTOR - Bilety na koncert

Wieczór Wigilijny z Ireną Santor to drugi koncert IX edycji Wawer Music Festival. Wielka dama polskiej piosenki, zachwycająca swoim mezzosopranowym głosem publiczność od ponad 50 lat. Niezmiennie pogodna, uśmiechnięta, z zaraźliwym optymizmem patrząca na świat. Irena Santor to żyjąca legenda polskiej muzyki rozrywkowej, laureatka wielu nagród, wyróżnień i odznaczeń. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w 1951 roku w Państwowym Zespole Ludowym Pieśni i Tańca "Mazowsze", gdzie znalazła się z polecenia dyrektora Opery Poznańskiej Zdzisława Górzyńskiego.

Po opuszczeniu "Mazowsza", w 1959 roku dokonała pierwszych nagrań i zadebiutowała jako solistka na estradzie. Kolejne lata jej kariery to nieprzerwane pasmo sukcesów, występów, nagrań radiowych, płytowych i telewizyjnych. Artystka stale występuje ze swoim recitalem.

Koncert odbędzie się w Centrum Konferancyjno – Szkoleniowym Hotelu Boss - Warszawa, ul. Żwanowiecka 20

Podczas Wieczoru Wigilijnego o godzinie 19:00 odbędzie się V Pojedynek Kulinarny między Mariuszem Okrasą a Jarosławem Merykiem o tytuł Czarodzieja Smaków. Pojedynek Kulinarny już na stałe wpisał się w tradycję wigilijną Wawrowskiego Festiwalu, zawszę zapewniając gościom moc emocji w pogodnym i świątecznym duchu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje IX Wawer Music Festival - Wieczór Wigilijny z Ireną SANTOR

Wspaniały, niezapomniany koncert.Pani Irena zachwycająca,taka młoda ciałem i duchem, że nie jedna nastolatka mogłaby Jej pozazdrościć energii.Cudowny głos, mądre teksty,ciekawe anegdoty o piosenkach i o życiu.Ciepła, miła, skromna Osoba, a przy tym piekielnie utalentowana.Czy można chcieć czegoś więcej?-Raczej nie.

Polecane z kategorii koncert