koncert
Irena Santor

koncert

Irena Santor

Irena Santor - Bilety na koncert

Irena Santor | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy.

Nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. "Tych lat nie odda nikt", "Powrócisz tu", "Już nie ma dzikich plaż", "Embarras".
     
W programie usłyszymy znane i lubiane przeboje Artystki, piosenki z okrytej platyną płyty "Kręci mnie ten świat" oraz najnowszej płyty „Punkt widzenia” wydanej przed rokiem przez Polskie Radio, która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności.

Fantastyczny kontakt z publicznością, wyjątkowa muzykalność, urok osobisty oraz emocje tworzą wspaniałą atmosferę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

 KUP BILET

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

 KUP BILET

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

 KUP BILET

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

 KUP BILET

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

 KUP BILET

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

 KUP BILET

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

 KUP BILET

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

 KUP BILET

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

 KUP BILET

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

 KUP BILET
WIĘCEJ

Recenzje

Super koncert jubleuszowy, świetna możliwość zakupu niecodziennej płyty po koncercie.
Bardzo miłe i kameralne spotkanie z Panią Ireną.
Piękny koncert, piękne piosenki. Powrót do czasów mojej młodości.
Koncert REWELACYJNY! Pani Irena wciąż młoda, z wielką klasą, humorem i wspaniałymi muzykami. Pełen profesjonalizm i prawdziwa uczta muzyczna.
Cudowny koncert. Spokojny, wykwintny. Pani Santor prowadzi spotkanie w niebywale eleganckim stylu. To takie rzadkie dzisiaj. Bez krzyku, nadęcia i niepotrzebnego hałasu. Wyrafinowana uczta - dla ducha.
Koncert wspaniały, Pani Irena to WIELKA Dama Polskiej Piosenki
Wybraliśmy się wspólnie z żoną aby zobaczyć profesjonalną artystkę i posłuchać jej piosenek. Szacunek. 100 minut retrospekcji z nutką teraźniejszości. I wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, że starsze panie lubią sobie w trakcie Koncertu porozmawiać, ba ! śpiewać nawet. I nie piszę tutaj o momentach kiedy to było inicjowane przez samą panią Irenę. Cóż. Wiek ma swoje prawa. Nie był to jednak czas zamarynowany. Zabrakło nam piosenki o Bydgoszczy. Wydarzenie godne polecenia.
Pani Irena czarująca, dama, w najlepszym znaczeniu tego słowa, piosenki zarówno stare, znane wszystkim, jak i nowe, , zaskakujące, ale oczywiście w stylu pani Santor. I do tego świetni muzycy...Cudownie spędzone popołudnie
Cudowny koncert prawdziwej artystki
impreza bardzo udana , duża przyjemność dla ducha , sala kameralna ,ale odbiór wspaniały
To był prezent dla mamusi i reakcja mamusi była bezcenna była pod wielkim wrażeniem i już czeka na kolejne występy 😄
Pani Irena wspaniała, podziwiam za wolę życia i optymizm i to pokazała na koncercie, wprowadziła mnie w nastrój nostalgiczny ale nie smutny, bawiłam się wspaniale.
Wspaniały występ.Wspaniała Pani Irena .
Występ sympatyczny.. Pani Santor w cudownej kondycji.Piosenki wspaniale zinterpretowane, rewelacyjny przekaz treści.Dla takich chwil warto żyć.Muzycy perfekcyjni.Wieczór pełny wspomnień , ale także wiele teraźniejszości.Warto było się spotkać z tak genialną artystką;
Koncert niesamowity.Pani Irena cudowna artystka.Polecam
Koncert jak zwykle bardzo udany. Tyle elegancji na scenie. Wspaniale
Super wrażenia
damianito9 22.09.2019 12:02
Wspanialy Koncert/ recital. Pani Irena w doskonalej formie. Bardzo przyjemnie sluchalo sie i opowiesci i piosenek. Absolutnie polecam.
Niewątpliwie wyjątkowe przeżycie. Piosenki - te bardziej i te mniej znane, ułożone chronologicznie, poczynając od repertuaru Hanki Ordonówny czy Sióstr Do-Re-Mi - przeplatane ciekawymi opowieściami dotyczącymi albo poszczególnych utworów (kto i w jakich okolicznościach napisał tekst czy skomponował), ale i życia artystki. Pani Irenie, wciąż młodej duchem i ciałem, towarzyszy znakomite trio fortepian/wiolonczela/perkusja, przeplatając Jej występy zachodnimi szlagierami." Oceniam występ na bardzo wysokim poziomie.
Wspaniała Forma Pani Ireny. Polecamy z całego serca.
Niezapomniany występ Królowej Polskiej Piosenki! Będę o nim opowiadał swoim wnukom (których jeszcze nie mam). Dla mnie było to wydarzenie dekady!
Jak zawsze znakomity występ.
Wspaniały koncert!
Wspaniały koncert. Pani Irena Santor w znakomitej formie. Kolejne cudowne spotkanie z najpiękniejszym głosem w Polsce. Czekam na kolejne występy pani Ireny. Edyta
Wspaniały koncert. Irena Santor wspaniały głos zrobiła na mojej 8 osobowej ekipie ogromne wrażenie. Czekamy na kolejny koncert !
Daniel 23.06.2019 15:48
Rewelacyjny koncert wielkiej artystki! Stare szlagiery i nowe piosenki. Gwiazda w znakomitej formie. Chapeau bas!
Marcin 23.06.2019 08:37
Byłam z mamą na koncercie- piękny głos , dużo wspomnień, kultura przez duże K. Polecam serdecznie.
Fantastyczny , byłam Mamą bawiłam się super polecam wszystkim młodym a także trochę starszym .Koncert wzruszajacy P. Irena pełna dowcipu , zachwycającego glosu
Magda z Mama Halina 22.06.2019 13:27
Trudno ubrać w słowa tak fantastyczny występ. Wyrażam swój podziw dla kunsztu samej wokalistki oraz aranżacji całego koncertu. Pani Irena Santor posiada nie tylko wspaniały głos, ale także niezwykłą osobowość i kulturę sceniczną. Wydarzenie, które na zawsze pozostanie w mojej pamięci.
Królowa jest jedna i to własnie Irena Santor wspaniały koncert wszystko wspaniałe
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
23.11.2019 19:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane