koncert
Irena Santor

koncert

Irena Santor

Irena Santor - Bilety na koncert

Irena Santor | Bilety na koncert

Uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy.

Nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. "Tych lat nie odda nikt", "Powrócisz tu", "Już nie ma dzikich plaż", "Embarras".
     
W programie usłyszymy znane i lubiane przeboje Artystki, piosenki z okrytej platyną płyty "Kręci mnie ten świat" oraz najnowszej płyty „Punkt widzenia” wydanej przed rokiem przez Polskie Radio, która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności.

Fantastyczny kontakt z publicznością, wyjątkowa muzykalność, urok osobisty oraz emocje tworzą wspaniałą atmosferę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Recenzje

Wspomnienia wróciły, Pani Irena jak zwykle piękna, piosenki cudowne
Bardzo miłe przeżycie, dziękuję!
Piękny, niezapomniany koncert. Cieszę się, że mogłam to przeżyć.
Wspaniały koncert , Pani Irena niesamowita osoba z ogromną klasą , pięknym głosem i urokiem osobistym. Niesamowity wieczór . Pani Ireno dziękuje za wspomnienia i repertuar , ukłony dla muzyków POPROSZĘ CZĘŚCIEJ I WIĘCEJ :-)
Wspaniały występ.
Piękny koncert, doskonały zespół muzyczny, Pani Santor - głos już może nie ten, co wiele lat temu, ale świetny kontakt z publicznością, zaskoczyła wieloma nowymi piosenkami - pełne refleksji teksy i piękne melodie.
Piękne sentymentalne spotkanie.Wielka artystka i klasa. Cudownie że mogłam w takim miejscu jak Filharmonia pobyć z Mamą i sprawić jej taką duchową przyjemność.Pani Irena ze swoim życiowym optymizmem pozostanie w naszych sercach.
Niesamowity koncert i zjawiskowa Pani Irena Santor. Wielka klasa, charyzma i nieprawdopodobna kultura sceniczna. Zawsze było moim marzeniem oglądać Pierwsza Damę Polskiej Piosenki na żywo, no i się spelnilo. Brawo, Brawo i jeszcze raz brawo!!!!!!!!!!
piekny koncert, mnostwo wspomnien.
Koncert super - Pani Irena Santor wspaniała , muzycy towarzyszący super.
Bardzo przyjemny koncert. Pani Irena Santor to artystka z wielką klasą i wdziękiem. W czasie koncertu stworzyła miły świąteczny nastrój. Wielkie brawa.
Super atmosfera, wziaz ma glos!
Na koncercie Pani Ireny Santor byłam już po raz drugi. Przepiękny koncert, cudowna atmosfera, a Pani Santor klasa sama w sobie. Jestem zachwycona!
Jesteśmy oczarowani Panią Ireną, zespołem i salą koncertową. Wszystko najwyższa jakość
Bilety kupiłem jako prezent gwiazdkowy dla mamy i teściowej. Są bardzo zadowolone, jeszcze następnego dnia przeżywały to wydarzenie. Bardzo dziękowały za taki prezent. Sa to kobietki w wieku 78 i 71 lat.
super super super!!!! moja współtowarzyszka również zadowolona .P.Irena wspaniała naturalna ... a ten magiczny głos.Jeśli będzie jeszcze kiedyś w Toruniu napewno pójdę znowu
Gorąco Polecam Niesamowite wrażenia.
Wspaniały koncert!!!!
Super impreza! Moi rodzice i teściowie zachwyceni! Polecam w 100%.
Wiesława Toruń 07.01.2019 08:30
Koncert wspaniały,był prezentem świątecznym dla rodziców. Są przeszczęśliwi, frekwencja dopisała,Pani Irena w swoim żywiole. Było wspaniale !
Bardzo piękny i wzruszający koncert. Bardzo wszystkim polecam.
Bardzo pozytyw y występ. Można powiedzieć że to było spotkanie z Panią Ireną Santor. Jesteśmy zachwycone.
Cudowny koncert!
Koncert wysmienity lepszy jak sie spodziewalismy wspanisla artystka z wielka klada malo jest juz tak wspanialych i profesjonalnych artystow😁😘
wspaniałe wydarzenie kulturalne. Organizacja na wysokim poziomie.
Występ był cudowny
Bardzo ładny koncert. Poszłam z mamą - również bardzo zadowolona.
Fenomenalna i wiecznie młoda Pani Irena!Klasa najwyższych lotów!Występ fantastyczny i pełen wzruszeń.GORĄCO POLECAM!!!
Koncert ciekawy, muzyka na najwyższym poziomie. Pani Irena Santor jak zawsze niezmiennie wygląda i śpiewa jak za dawnych lat. Śpiewała pięknie, czysto i z mistrzowską najwyraźniejszą dykcją. W sumie wszystko elegancko, tylko organizator nie zadbał bezpośrednio przed koncertem o poinformowanie o zakazie fotografowania, na co Dama polskiej piosenki pod koniec koncertu zwróciła publiczności uwagę.
Fenomenalny występ damy polskiej sceny. Podróż po latach świetności polskiej muzyki, kiedy teksty niosły głębokie przesłanie, a muzyka była czymś więcej niż powtarzaniem prostych akordów.
WIĘCEJ
ZWIŃ