koncert
Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

koncert

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem - Bilety na koncert

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem - Rybnik Teatr Ziemi Rybnickiej | Bilety na koncert

Diamentowy JUBILEUSZ IRENY SANTOR
Irena Santor - niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w tym roku obchodzi Diamentowy Jubileusz pracy. Artystka świętować go będzie wspólnie z Państwem podczas wyjątkowej trasy koncertowej „JUBILEUSZ. Śpiewam, czyli jestem”.

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki, uhonorowaną przyznaniem tytułu doctor honoris causa Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą, a publiczność niezmiennie ma potrzebę obcowania z Jej osobowością wypełniając po brzegi sale koncertowe.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert, który wypełnią piosenki starannie na tę okazję wybrane przez Artystkę, piosenki które z Jej punktu widzenia były i są ważne, melodie które wpisały się w Jej życie, ale także w Państwa serca i wspomnienia. Zabrzmią zatem niezapomniane przeboje, a także nowe piosenki, które niosą przesłanie Artystki i już znalazły uznanie publiczności. Muzyczną podróż dopełnią opowieści i wspomnienia Ireny Santor.

Zapraszamy na spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Klasa, kultura, dystynkcja, mądrość życiowa, werwa, mogłabym wymieniać... Dla mnie miarą czy widowisko jest udane jest moje wzruszenie. Wyłam jak bóbr. Dziękuję p. Ireno, jest Pani niesamowitą osobowością.
Piękny, sentymentalny koncert. Ciepła osoba, podbudowała mnie swoimi refleksjami i piosenkami.
Występ cudowny, pani Irena to naprawdę wspaniała piosenkarka,polecam wszystkim którzy nie byli na występie pani Ireny
Piękny koncert, bardzo wzruszający👍
Artystka nadal w wielkiej formie, nadal ze świetnie wyszkolonym głosem, ponadczasowa. A towarzyszący jej zespół to z kolei smaczna ekipa, momentami jazzująca, momentami liryczna, ale zawsze dobra. Warto posłuchać.
Super koncert,super publiczność,extra wydarzenie. Pani Irena dała nam prawie 2 godziny radości. Były wspomnienia,przeboje i nowości. Świetna oprawa muzyczna brawa dla zespołu. Rybnicka publiczność też stanęła na wysokości zadania. Dziękujemy.
Klasa i profesjonalizm Gwiazdy na najwyższym poziomie. Cudowny koncert !!!! Bardzo dobre nagłośnienie , także był to jeden z lepszych koncertów na jakich ostanio byłam. Miły powrót do czasów muzyki z klasą ! Polecam bardzo !!!
Cudowny koncert. Moja mama była zachwycona 🙂
Piekny mocny głos. Niesamowity urok. Klasa sama w sobie!
Cudna Pani Irena. Wielki szacunek. I podziw.
Wspomnienia wróciły, Pani Irena jak zwykle piękna, piosenki cudowne
Bardzo miłe przeżycie, dziękuję!
Piękny, niezapomniany koncert. Cieszę się, że mogłam to przeżyć.
Wspaniały koncert , Pani Irena niesamowita osoba z ogromną klasą , pięknym głosem i urokiem osobistym. Niesamowity wieczór . Pani Ireno dziękuje za wspomnienia i repertuar , ukłony dla muzyków POPROSZĘ CZĘŚCIEJ I WIĘCEJ :-)
Wspaniały występ.
Piękny koncert, doskonały zespół muzyczny, Pani Santor - głos już może nie ten, co wiele lat temu, ale świetny kontakt z publicznością, zaskoczyła wieloma nowymi piosenkami - pełne refleksji teksy i piękne melodie.
Piękne sentymentalne spotkanie.Wielka artystka i klasa. Cudownie że mogłam w takim miejscu jak Filharmonia pobyć z Mamą i sprawić jej taką duchową przyjemność.Pani Irena ze swoim życiowym optymizmem pozostanie w naszych sercach.
Niesamowity koncert i zjawiskowa Pani Irena Santor. Wielka klasa, charyzma i nieprawdopodobna kultura sceniczna. Zawsze było moim marzeniem oglądać Pierwsza Damę Polskiej Piosenki na żywo, no i się spelnilo. Brawo, Brawo i jeszcze raz brawo!!!!!!!!!!
piekny koncert, mnostwo wspomnien.
Koncert super - Pani Irena Santor wspaniała , muzycy towarzyszący super.