koncert Irena Santor

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

koncert Irena Santor

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem - Bilety na koncert

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Diamentowy JUBILEUSZ IRENY SANTOR
Irena Santor - niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w tym roku obchodzi Diamentowy Jubileusz pracy. Artystka świętować go będzie wspólnie z Państwem podczas wyjątkowej trasy koncertowej „JUBILEUSZ. Śpiewam, czyli jestem”.

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki, uhonorowaną przyznaniem tytułu doctor honoris causa Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą, a publiczność niezmiennie ma potrzebę obcowania z Jej osobowością wypełniając po brzegi sale koncertowe.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert, który wypełnią piosenki starannie na tę okazję wybrane przez Artystkę, piosenki które z Jej punktu widzenia były i są ważne, melodie które wpisały się w Jej życie, ale także w Państwa serca i wspomnienia. Zabrzmią zatem niezapomniane przeboje, a także nowe piosenki, które niosą przesłanie Artystki i już znalazły uznanie publiczności. Muzyczną podróż dopełnią opowieści i wspomnienia Ireny Santor.

Zapraszamy na spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
14.03.2020, 18:00 Teatr Muzyczny
 KUP BILET
 KUP BILET
25.03.2020, 19:00 Aula UAM
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
WIĘCEJ
WYPRZEDANE
22.03.2020, 17:00 Centrum Kultury w Żyrardowie
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje

Rodzice dostali bilety na rocznice slubu. Bawili sie wysmienicie. Pani Irena Jak zawsze oczarowala publicznosc.
Fantastyczny koncert :)
Bardzo miły koncert. Głos i osoba Pani Ireny jak zwykle na najwyższym poziomie.
Pani Irena super gwiazda. Bardzo dobrze przemyślany koncert super akompaniament ciekawostki z życia artystycznego. Jestem zachwycona. A głos niezapomniany. Wszystkiego Najlepszego i licznych koncertów. Szkoda że moja mama nie jest już ze mną i nie mogła też ucieszyć się.
Wspaniały koncert, Pani Santor zadziwia klasą i kondycją. Szkoda, że już jedyna taka Gwiazda. Nie ma konkurencji, wszyscy zostali daleko w tyle.
Jestem pod ogromnym wrażeniem koncertu pani Ireny Santor , jej energii i charyzmy na scenie można tylko pozazdrościć. Piękne teksty i niezmienny głos . Mama zachwycona .
Fantastyczny koncert ,klimatyczna sala, Pani Irena w super formie
Koncert przepiekny! Pełna klasa!
Fantastyczny koncert, artystka w wielkiej formie
super! pain Irena to prawdziwa artystka!
Wspaniała, niezastąpiona, jedyna, ponadczasowa, mądra, piękna Irena Santor. Płakałam pół koncertu. Ze wzruszenia i podziwu dla jej skromności i piękna. Z Ireną Santor nie mogło być inaczej.
Bardzo dobry koncert. Polecam.
Jak zawsze super, Pani Irena jest cudową osoba o przepieknym głosie, która przepięknie opowiada o swoich piosenkach. Energia Pani Ireny powinna być wzoream dla każdego.
Cudowny koncert i ogromne brawa dla Pani Ireny za jej profesjonalizm i piękne utwory.Miło spędzony wieczór.
Super koncert jubleuszowy, świetna możliwość zakupu niecodziennej płyty po koncercie.
Bardzo miłe i kameralne spotkanie z Panią Ireną.
Piękny koncert, piękne piosenki. Powrót do czasów mojej młodości.
Koncert REWELACYJNY! Pani Irena wciąż młoda, z wielką klasą, humorem i wspaniałymi muzykami. Pełen profesjonalizm i prawdziwa uczta muzyczna.
Cudowny koncert. Spokojny, wykwintny. Pani Santor prowadzi spotkanie w niebywale eleganckim stylu. To takie rzadkie dzisiaj. Bez krzyku, nadęcia i niepotrzebnego hałasu. Wyrafinowana uczta - dla ducha.
Koncert wspaniały, Pani Irena to WIELKA Dama Polskiej Piosenki
Wybraliśmy się wspólnie z żoną aby zobaczyć profesjonalną artystkę i posłuchać jej piosenek. Szacunek. 100 minut retrospekcji z nutką teraźniejszości. I wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, że starsze panie lubią sobie w trakcie Koncertu porozmawiać, ba ! śpiewać nawet. I nie piszę tutaj o momentach kiedy to było inicjowane przez samą panią Irenę. Cóż. Wiek ma swoje prawa. Nie był to jednak czas zamarynowany. Zabrakło nam piosenki o Bydgoszczy. Wydarzenie godne polecenia.
Pani Irena czarująca, dama, w najlepszym znaczeniu tego słowa, piosenki zarówno stare, znane wszystkim, jak i nowe, , zaskakujące, ale oczywiście w stylu pani Santor. I do tego świetni muzycy...Cudownie spędzone popołudnie
Cudowny koncert prawdziwej artystki
impreza bardzo udana , duża przyjemność dla ducha , sala kameralna ,ale odbiór wspaniały
To był prezent dla mamusi i reakcja mamusi była bezcenna była pod wielkim wrażeniem i już czeka na kolejne występy 😄
Pani Irena wspaniała, podziwiam za wolę życia i optymizm i to pokazała na koncercie, wprowadziła mnie w nastrój nostalgiczny ale nie smutny, bawiłam się wspaniale.
Wspaniały występ.Wspaniała Pani Irena .
Występ sympatyczny.. Pani Santor w cudownej kondycji.Piosenki wspaniale zinterpretowane, rewelacyjny przekaz treści.Dla takich chwil warto żyć.Muzycy perfekcyjni.Wieczór pełny wspomnień , ale także wiele teraźniejszości.Warto było się spotkać z tak genialną artystką;
Koncert niesamowity.Pani Irena cudowna artystka.Polecam
Koncert jak zwykle bardzo udany. Tyle elegancji na scenie. Wspaniale
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane