koncert Irena Santor

Irena Santor - Punkt widzenia

koncert Irena Santor

Irena Santor - Punkt widzenia

Irena Santor - Punkt widzenia - Bilety na koncert

IRENA SANTOR. Uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy Artystka zaprezentuje na naszej scenie recital PUNKT WIDZENIA. W programie usłyszymy znane i lubiane przeboje Artystki, piosenki z okrytej platyną płyty „Kręci mnie ten świat” oraz ostatniej płyty "Punkt widzenia" wydanej w roku 2014 przez Polskie Radio, która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności.

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą…

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki.

Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego w składzie: Mariusz Dubrawski – fortepian, Wojciech Ruciński – kontrabas, Grzegorz Poliszak – perkusja.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Irena Santor - Punkt widzenia

Bardzo piękny i wzruszający koncert. Bardzo wszystkim polecam.
wspaniałe wydarzenie kulturalne. Organizacja na wysokim poziomie.
Piękny koncert. Pani Irena jest niesamowita
Wielka dama. Wielka artystka. Wielkie serce. Ciągle piękny głos.Bardzo udany wieczór.
Rewelacja. Klasa i kultura. Wspaniała forma interakcji z widownią, w tym z moją 3-letnią córeczką, której udało się podejść i zaśpiewać z ukochaną piosenkarką. Widać i słychać upływ czasu, ale to nie zmienia faktu, że jesteśmy zachwyceni.
Wspaniały występ.
Przesympatyczny koncert. Byłam na nim z moja 83 letnia Mama, bardzo jej i mnie się podobalo. Pani Irena w znakomitej formie. Polecam.
Chylę czoła przed Panią Ireną!!! Cudowna kobieta - dama i cudowny występ. Super!!!
Pani Irena zasłużenie nazywana jest pierwszą damą polskiej piosenki. Klasa, wdzięk, magnetyzm i pozytywna energia emanująca od Niej sprawiły, że Jej występem zachwycone byłyśmy uczestniczące w koncercie kobiety w wieku lat 60+, 50+ i 30!
Grażynka 06.11.2017 11:23
Super Gwiazda,Super Występ,Super Nastrój!!! Pani Ireno tak trzymać!!!
Wspaniały głos i postawa sceniczna. Teksty piosenek skłaniające do przemyślenia. Miło spędzony czas.
Miło usłyszeć polską Divę na żywo, mimo sędziwego wieku, Pani Irena nadal świetnie prezentuje się na scenie
skorpionek 88 06.10.2017 12:22
Bilety na ten koncert były prezentem, który sprawił wiele radości. Głównie za sprawą Pani Ireny Santor - profesjonalistki pod każdym względem.
To był wspaniały koncert!Pani Irena jak zwykle z najwyższą klasą! Cudowny wieczór!Bardzo dziękuj.
Miły, wspaniały i niezwykły wieczór z Panią Ireną. Piękne zapowiedzi, opowieści i anegdoty sprawiły, że koncert stał się niepowtarzalnym przeżyciem. Głos Pani Ireny, czysty, subtelny a zarazem mocny i ciągle młody był powodem zachwytów i wzruszeń.
Wspaniały koncert, niesamowita Pani Irena dla której czas się zatrzymał. Dziękuję za ucztę dla duszy!!!
Mimo skromnej scenerii i niewygodnych siedzisk występ Pani Santor na najwyższym poziomie.
Kupiłam bilety w prezencie i baardzo się rodzicom podobało. Zachwyceni urokiem Pani Ireny i profesjonalizmem muzyków.
Super organizacja i wspaniała artystka! Polecam.
Pięknie !

Polecane z kategorii koncert