koncert Irena Santor

Irena Santor - Tych lat nie odda nikt

koncert Irena Santor

Irena Santor - Tych lat nie odda nikt

Irena Santor - Tych lat nie odda nikt - Bilety na koncert

Uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy Artystka zabierze publiczność w sentymentalną podroż szlakiem złotych przebojów ("Tych lat nie odda nikt", "Maleńki znak", "Serce", "Złoty pierścionek", "Już nie ma dzikich plaż" i in.) oraz pięknych piosenek z dwóch ostatnich płyt - „Kręci mnie ten świat” i "Punkt widzenia”, które entuzjastycznie przyjęte przez recenzentów, zdobyły także serce i uznanie publiczności.

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą…

Będzie to wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki.

Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego w składzie: Mariusz Dubrawski – fortepian, Wojciech Ruciński – kontrabas, Grzegorz Poliszak – perkusja.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Irena Santor - Tych lat nie odda nikt

Występ był cudowny
Bardzo ładny koncert. Poszłam z mamą - również bardzo zadowolona.
Fenomenalna i wiecznie młoda Pani Irena!Klasa najwyższych lotów!Występ fantastyczny i pełen wzruszeń.GORĄCO POLECAM!!!
Koncert ciekawy, muzyka na najwyższym poziomie. Pani Irena Santor jak zawsze niezmiennie wygląda i śpiewa jak za dawnych lat. Śpiewała pięknie, czysto i z mistrzowską najwyraźniejszą dykcją. W sumie wszystko elegancko, tylko organizator nie zadbał bezpośrednio przed koncertem o poinformowanie o zakazie fotografowania, na co Dama polskiej piosenki pod koniec koncertu zwróciła publiczności uwagę.
Fenomenalny występ damy polskiej sceny. Podróż po latach świetności polskiej muzyki, kiedy teksty niosły głębokie przesłanie, a muzyka była czymś więcej niż powtarzaniem prostych akordów.
Koncert fantastyczny, Pani Irena bezbłędna, organizacja i nagłośnienie świetne!
Świetny koncert, atmosfera i organizacja :)
Super koncert i Pani Irena Santor cudowna osoba:)
Był to jeden z najcudowniejszych wieczorów w moim życiu. Piękna sala, cudowna muzyka i zupełnie zjawiskowa Niekwestionowana Królowa Polskiej Muzyki Wszelkiej (nie tylko rozrywkowej) Pani Irena !!! I tylko żal, że "tych chwil, dni i lat nie odda nam już nikt ale też nie weźmie już nikt. Dziękuję i tym, którzy nie byli powiem krótko ŻAŁUJCIE.
Piekny koncert niezapomniane wrazenia cudnie spedzony wieczor
Cudowny koncert !!!!
Pani Irena jak zwykle czarująca, pełna humoru. Wraz z towarzyszącymi Jej Muzykami stworzyła wspaniały nastrój zadumy i wspomnień. Chylę czoła przed klasą i  kulturą całego Zespołu. Pani Irenie życzę jeszcze wielu lat na estradzie - potrzebujemy takiej Rozrywki!
Pani Irena Santor jak zwykle urocza. Dysponuje wspaniałym głosem mimo upływu lat. Jej występ był dla mnie niezapomnianym wydarzeniem i prawdziwą ucztą radości życia. Pani Ireno, starość to rzeczywiście stan umysłu lub punkt widzenia!!! Przekonała mnie Pani!

Polecane z kategorii koncert