koncert

Izabela Kopeć "Show Me Your Tango"

koncert

Izabela Kopeć "Show Me Your Tango"

Izabela Kopeć "Show Me Your Tango" - Bilety na koncert

Recital pieśni Astora Piazzolli, twórcy tango nuevo, w wykonaniu znakomitej mezzosopranistki Izabeli Kopeć i kwintetu klasycznego. Niepowtarzalna okazja, by pod koniec lata usłyszeć tango nuevo w najlepszym wykonaniu. „Show Me Your Tango” to ponad godzinna uczta muzyczna, koncert składający się z kilkunastu unikalnych pieśni zaaranżowanych na mezzosopran i kwintet klasyczny. W programie znajdą się m.in. „Vuelvo al sur”, „Los pajaros perdidos”, „Milonga en ay menor” czy „Oblivion”. Wraz
z Izabelą Kopeć w Hugonówce wystąpią uznani polscy i zagraniczni instrumentaliści, m.in. Tomasz Filipczak (fortepian), Christian Danowicz (skrzypce), Konrad Kubicki (kontrabas), Robert Horna (gitara). Gościem specjalnym koncertu, zaproszonym przez Izabelę Kopeć będzie Gilberto Pereyra, jeden z najsłynniejszych na świecie współczesnych bandoneonistów. Urodzony w Argentynie, doskonale czuje tango nuevo, a bandoneon w jego rękach dziś brzmi niemal tak, jak przed laty u wirtuoza Piazzolli.

Partnerzy: Restauracja i Hotel ,,Zalewajka" , Team T.M. Jahacy, Restauracja i catering ,,Rajski dworek", CKR, Stoart, Mielżyński – Stowarzyszenie Importerów i Dystrybutorów Wina oraz Biuro Tłumaczeń Diuna.

Producent: ARTMUS-IK

Patronat honorowy nad koncertem objęła Ambasada Argentyny w Polsce.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Izabela Kopeć "Show Me Your Tango"

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert