koncert

Izabela Trojanowska - Akustycznie

koncert

Izabela Trojanowska - Akustycznie

Izabela Trojanowska - Akustycznie - Bilety na koncert

IZABELA TROJANOWSKA w akustycznej odsłonie to klimatyczny koncert, podczas którego usłyszymy po raz pierwszy najbardziej znane przeboje oraz nowe utwory Izabeli wykonane w nastrojowym, akustyczno-rockowym klimacie. Podczas koncertu nie zabraknie takich hitów jak: „Tyle samo prawd, ile kłamstw”, „Wszystko czego dziś chcę” czy „Pieśń o cegle” jak i nowych piosenek z ostatniego albumu zatytułowanego „Na skos”, który promowały znakomite single „Posłańcy wszystkich burz” i „Skos”.

Izabela Trojanowska swoją karierę rozpoczęła na początku lat 80-tych i natychmiast została uznana objawieniem na polskiej scenie muzycznej. Wyjątkowy talent, uroda podkreślona charyzmatycznym głosem i wizerunkiem zrobiły wrażenie na milionach fanów. Jej przeboje „Wszystko czego dziś chcę”, „Tyle samo prawd, ile kłamstw”, „Tydzień łez” czy „Karmazynowa noc” nuciła wtedy cała polska. W pamięci wszystkichpozostał legendarny już występ w Opolu, ubranej w uniform ZMP i czerwony krawat, Izabeli Trojanowskiej wykonującej przebojową „Pieśń o cegle”. Wydany w 1982 znakomity album pt. "Układy" oraz współpraca z Budką Suflera spowodowały, iż artystka na stałe zapisała się w historii polskiej muzyki rozrywkowej.

Ostatni doskonale przyjęty album i nowe występy Izabeli Trojanowskiej to dowód na to, że nadal jest w doskonałej formie i pozostaje jedną z najbardziej lubianych przez publiczność wokalistek. Najnowszy projekt koncertowy został stworzony z myślą o tych, którzy cenią sobie dobrą muzykę rockową w nieco subtelniejszym wydaniu, lecz wykonaną z charakterystycznym dla Trojanowskiej „pazurem”. Artystce na scenie towarzyszą znakomici muzycy, a na chórkach Ewa Szlachcic i Edyta Strzycka - znane z udziału w programie The Voice of Poland.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Izabela Trojanowska - Akustycznie

Genialnie! Izabela Trojanowska jak zwykle serdeczna i z wielką klasą. Koncert w Kuźni bardzo klimatyczny.
było fantastycznie!!!
super impreza Pani Iza w wyśmienitej formie organizacja bez zarzutów
Bardzo fajne wydarzenie. Na pewno powtórzę. Pani Izabela super.
Iza na 5! Punktualność 0 - nagminnie!
Cudowny wieczór z Izą, przeżycie niesamowite, ta atmosfera i publiczność, koncert zorganizowany w super miejscu, bardzo dziękuję!!!

Polecane z kategorii koncert