koncert

JAZZ W TEATRZE: Irek Głyk Vibes Expression feat. Paweł Tomaszewski

koncert

JAZZ W TEATRZE: Irek Głyk Vibes Expression feat. Paweł Tomaszewski

JAZZ W TEATRZE: Irek Głyk Vibes Expression feat. Paweł Tomaszewski - Bilety na koncert

Zapraszamy na pierwszą w tym roku odsłonę cyklu JAZZ W TEATRZE. Zaczynamy oczywiście, z kiego "C", wyjątkowym koncertem Irek Głyk Vibes Expression z gościnnym udziałem Pawła Tomaszewskiego!

Irek Głyk - ceniony wibrafonista i perkusista, kompozytor, aranżer. Studiował na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej katowickiej Akademii Muzycznej. Stypendysta słynnej bostońskiej Berklee College Of Music. Zdobywca wielu nagród na konkursach i festiwalach. Obecnie wydał swój trzeci autorski wibrafonowy album pt:”IREK GŁYK VIBES EXPRESSION”. Ponadto Irek Głyk jest cenionym muzykiem sesyjnym, który współpracował z czołowymi zespołami polskiego jazzu i rocka. Występował na scenach w Polsce i poza jej granicami (USA, Niemcy, Francja, Dania, Włochy, Czechy, Słowacja, Ukraina, Austria, Norwegia, Indonezja, Portugalia, Rumunia).

Paweł Tomaszewski - pianista, kompozytor, producent muzyczny współpracujący z czołówką polskiej i światowej sceny muzycznej. Wykładowca Akademii Muzycznej w Katowicach, laureat wielu nagród na konkursach i festiwalach w Polsce i za granicą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje JAZZ W TEATRZE: Irek Głyk Vibes Expression feat. Paweł Tomaszewski

Magiczny czas:) Niezwykłym jest widzieć tak wielką pasję i słyszeć tak piękne kompozycje, dla mnie bardzo udany wieczór ;)
Rewelacyjny koncert!Kupilam 2 plyty i mam ta muzyke w domu😃

Polecane z kategorii koncert