koncert

Jacek Silski

koncert

Jacek Silski

Jacek Silski - Bilety na koncert

Jacek Silski to wspaniały artysta o niespotykanej ciepłej i aksamitnej barwie głosu, zwany też "Śląskim Słowikiem". Swoją karierę rozpoczynał w zespole W.P. Kirasierzy, po czym współpracował ze śląską grupą Salsa. Piosenkarz skupił jednak swoją przyszłość na karierze solowej, z której jest obecnie znany w całej Polsce.

Współpracował m.in.: z Operą Śląską, Państwową Operą we Wrocławiu, Teatrem Rozrywki w Chorzowie, Królewską Orkiestrą Symfoniczną Przy Pałacu w Wilanowie. Jacek Silski występował na scenach całego świata, takich jak: Filharmonia Monachium, Hala Ludowa, Spodek, Stadt Theathre Wien, Sala Kongresowa, Grand Casino Bien. Za jedno ze swoich największych osiągnięć uważa występ w 2003 roku w Danii na jednej scenie z Julio Iglesiasem, po którym nagrał płytę ?Jacek Silski ? Julio Iglesias by Jacek Silski? z coverami tego znanego na całym świecie piosenkarza.

Aktualnie Jacek Silski, oprócz wspomnianej wcześniej płyty, ma w swoim dorobku cztery krążki CD: "Ave Maria En El Morro", "Moja miłość", "Romantica", "Sercem do serc".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Grudziądz

Recenzje Jacek Silski

Mama bardzo po koncercie zadowolona, Pan Jacek jak zawsze dał z siebie wszystko a nawet więcej, było cudownie!! Organizujcie takich koncertów więcej i więcej bo ludzie są tego bardzo spragnieni :)
Monika z mamą Bernadką 31.05.2021 17:15
Miło było spotkać się po tak długiej nieobecności na scenie. Bardzo udany koncert. W repertuarze piosenki stare. mixy i z nowej płyty. Fajnie spędzony wieczór. Pozdrawiam
Super występ,jednak konferansjerka i śpiew to za dużo jak na jednego artystę.Może jakaś Pani Monika dała by chwilę wytchnienia Panu Jackowi opowiadając jakieś anegdoty lub fakty dotyczące wykonywanych przez niego utworów.
Jacek Silski śpiewa pięknie ale oprawa występu ma wiele do życzenia.Pusta scena, laptop i światła to stanowczo za mało jeżeli podkład muzyczny jest z nagrania. Mogło by być lepiej
super polecam przemiła osoba
Witam.Bilety na koncert JACKA SILSKIEGO mam,leza w domu nie zostały wykozystane gdyż koncert J.S.w dniu wczorajszym się nie odbył w Sochaczewie.Pozdrawiam.Z uszanowaniem Ewa Włodarczyk.
Nagłośnienie fatalne. Umizgiwanie się pana Silskiego do widowni i zamęczanie przezeń akustyka ciągłymi monitami o "podkręcanie" wokalu i/lub podkładu - żenujące. Czy pan Silski byłby w stanie zaśpiewać ten lub inny program bez jakiegokolwiek technicznego wspomagania i lichego półplaybacku?
Piękna,ciepła barwa głosu,prawdziwy śląski słowik.Super koncert.,a co do osoby pana Jacka to bardzo miły ,skromny człowiek.Jestem jego fanka od wielu lat.
JAK MOŻNA PODAĆ RECENZJĘ CZEGOŚ CZEGO NIE BYŁO. NIE MAM POJĘCIA, CO SIĘ DZIEJE.BILETY ZAREZERWOWANE DWA MIESIĄCE TEMU, PRAWIE 50 KM.JAZDY I WIELKIE ROZCZAROWANIE. DOKŁADNIE CZEKAŁO NAS SIEDEM OSÓB, PRZED AULĄ- POMNIKIEM, GDZIE MIAŁ SIĘ ODBYĆ KONCERT I NIKT SIĘ NIE POJAWIŁ.NIE MA ARTYSTY, NIE MA NIKOGO KTO WYTŁUMACZY O CO CHODZI, KTO ZWRÓCI PIENIĄDZE CHOCIAŻ ZA BILETY, PRZEPROSI I WIELKI ŻAL ZA TYM, ŻE MIAŁO BYĆ TAK MIŁO I NASTROJOWO.
Super klimat + utwory warto było pójść :)
Małgosia 09.12.2014 14:08
Super polecam P.Jacek jest bardzo miłą osobą
asiuliczka82 03.12.2014 22:15

Polecane z kategorii koncert