Wydarzenia Grudziądz 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Grudziądz


Ponad Chmurami

 KUP BILET

Lola, lalka miłości

 KUP BILET

Kroniki Podróżników: Przygoda w Świecie Dinozaurów. Spektakl Multimedialny z efektem 3D

 KUP BILET

Interaktywny KONCERT MUZYKI BAJKOWEJ

 KUP BILET

Wieczór Panieński Plus

 KUP BILET

ProgRockowy Akcent vol. 7

 KUP BILET

Wieczór Panieński Plus

 KUP BILET

Kabaret Skeczów Męczących - Jeszcze nigdy nie było tak dobrze!

 KUP BILET

Klimakterium ... i już

 KUP BILET

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - Co się stało?

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Diamentowa Trasa 60-lecia na BIS

 KUP BILET
W Grudziądzu sporo się dzieje. Skąd to wiemy? Szczegółowy kalendarz imprez odbywających się w Twoim mieście jest dostępny na stronie serwisu biletyna.pl. To jednak nie wszystko! Na stronie znajdziesz nie tylko terminarz, ale również bilety na nadchodzące wydarzenia kulturalne. Najbliższy weekend też będzie niezapomniany. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

Imprezy Grudziądz 2023/2024 – weekend wypełniony wydarzeniami kulturalnymi

W Grudziądzu atrakcyjnie zapowiada się nie tylko nadchodzący weekend, ale i cały sezon. Dla fanów różnego rodzaju imprez kulturalnych zaplanowano koncerty, spektakle i imprezy sportowe. Będzie też możliwość posłuchania dobrej muzyki – na melomanów czekają wejściówki na wieczór kabaretowy z piosenkami Andrzeja Poniedzielskiego oraz bilety na koncert zespołu Czerwone Gitary.

W Grudziądzu zaplanowano koncerty, ale i wydarzenia teatralne. Na deskach Centrum Kultury Teatr wystąpią największe gwiazdy, takie jak Katarzyna Skrzynecka, Tomasz Bednarek czy Daniel Olbrychski.

Największa impreza weekendu? Co powiesz na kabaret?

Występy kabaretowe cieszą się w naszym kraju sporą popularnością. Jeśli sam jesteś ich fanem, to nadchodzący sezon zapowiada się ciekawie. W Grudziądzu wystąpią znane i lubiane kabarety, w tym Kabaret Nowaki – gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej.

Polską scenę kabaretową tworzą także stand-uperzy. Każdy nowy program sprawia, że sale zapełniają się w ekspresowym tempie, a bilety wyprzedają się jak świeże bułeczki. Fani stand-upu będę mieli okazję zobaczyć występy Rafała Banasia czy Joanny Kołaczkowskiej alias Hrabina Pączek

Wydarzenia Grudziądz 2023/2024 – kalendarz imprez i bilety znajdziesz w jednym miejscu!

Wydarzenia kulturalne przygotowane w Grudziądzu to zarówno imprezy rodzinne, jak i propozycje dla dorosłych widzów. Znalezienie interesującej imprezy nie jest takie trudne. Wydarzenia dostępne w serwisie możesz przeglądać, kierując się kryteriami takimi jak miejsce czy data.

Możesz też skorzystać z wyszukiwarki kategorii. Szukasz koncertu lub spektaklu? A może imprezy sportowej? W serwisie znajdziesz wejściówki na te i wiele innych imprez, więc nie czekaj i zacznij przeglądać. Znalazłeś już coś dla siebie?