koncert

Jacek Stęszewski

koncert

Jacek Stęszewski

Jacek Stęszewski - Bilety na koncert

Jacek Stęszewski – pieśniarz, kompozytor, autor tekstów prezentujący muzykę z pogranicza miejskiego folku i poezji śpiewanej, przybrana w piękne gitarowe melodie oparte na skrzypcach, tłusto pulsującym kontrabasie, nastrojowej wiolonczeli, akordeonie i perkusji. Pełne zadumy, liryczne, ale wesołe i energetyczne zarazem. Jacek Stęszewski tworzy piosenki od lat, jednak dopiero w 2014 roku podjął decyzję o nagraniu pierwszego solowego albumu. Najważniejsza w jego twórczości jest warstwa tekstowa: gęsta od metafor i naładowana skojarzeniami.

Artysta jest również wokalistą grupy Koniec Świata, z którą wykonuje zupełnie inny repertuar: ska/punk rockowy.

W październiku 2014 roku ukazała się debiutancka płyta artysty pt. „Księżycówka”. Album spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem zarówno ze strony krytyków jak i odbiorców zajmując 15 miejsce na Oficjalnej Liście Sprzedaży (OLIS).
Jacek Stęszewski TriO
Janusz Binkowski - klawisz
Michał Kubarski - akordeon

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jacek Stęszewski

Wspaniała atmosfera wieczoru, wynikająca z ciekawej osobowości artysty, interesujących tekstów piosenek, świetnej oprawy muzycznej, jak także wspaniałego sposobu nawiązywania kontaktu z publicznością przez lidera oraz cały zespół.
Bardzo sympatyczny występ, przyjemna atmosfera. Wg mnie Pan Jacek ładniej śpiewa swoim naturalnym głosem niż wysiloną chrypą ale to pewnie był taki środek artystyczny, chciałbym usłyszeć więcej utworów bez natężania się ze strony wokalisty. Ciekawe teksty i świetna muzyka. Chętnie pójdę na kolejny recital.

Polecane z kategorii koncert