koncert

Jan Traczyk

koncert

Jan Traczyk

Jan Traczyk - Bilety na koncert

Po długiej przerwie Janek Traczyk wystąpi ponownie w Gdyni. Bez wątpienia będzie to wieczór pełen pięknych emocji! Podczas koncertu usłyszymy premierowo materiał z wydanej niedawno debiutanckiej, solowej płyty "Nadal Jestem". "Nadal Jestem" jest zbiorem historii zgromadzonych na przestrzeni lat. Janek Traczyk wchodzi w świat męskiej wrażliwości i emocjonalności, opowiadając o miłości, która ma wiele twarzy. Porusza tematy wsparcia w trudnych chwilach oraz radzeniu sobie z dotkliwymi przeżyciami przez dostrzeganie piękna każdego dnia. Kojący głos Janka w nowoczesnych, przestrzennych aranżacjach to propozycja dla wszystkich fanów nieoczywistych kompozycji.

Janek Traczyk to wokalista i kompozytor. W latach 2011–2017 śpiewał w teatrze Studio Buffo, gdzie wcielał się m.in. w rolę Jana, głównego bohatera musicalu Metro. Od 2016 roku do 2019 roku występował w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni jako Gringoire – jedna z głównych postaci musicalu Notre Dame de Paris. W Warszawskim Teatrze Roma wcielał się w główne role w musicalach Piloci oraz Aida. Jest laureatem wielu konkursów wokalnych i kompozytorskich (Piosenki), m.in. Festiwalu Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Jan Traczyk

Koncert sam w sobie wspaniały, prawdziwy wrażliwy artysta
Bardzo mi się podobało. Było komediowo i bardzo nastrojowo. Byłam mile zaskoczona głosem Janka, ładniejszy w rzeczywistości niż na youtube :). Będę polecać jego występy znajomym.
miło, sympatycznie, kulturalnie i z poczuciem humoru
Doskonała zabawa, oczywiście świetny poziom wokalny Janka, dobrze spędzony wieczór! :)

Polecane z kategorii koncert