kabaret Janusz Radek

Janusz Radek - "Stąd, tu,tam"

kabaret Janusz Radek

Janusz Radek - "Stąd, tu,tam"

Janusz Radek - "Stąd, tu,tam" - Bilety na kabaret

Jego talent muzyczny nie ma właściwie granic. Oprócz tego, że jest świetnym wokalistą, pokazuje, że potrafi także pisać piękne piosenki. Przez lata przyzwyczaił nas do wielkiego repertuaru i teatralnych interpretacji, tym razem jednak zaprasza do zupełnie innego świata. W nieco zwolnionym tempie, zrelaksowani i leniwi pozwalamy sobie na powierzchowne obserwacje otoczenia. Uśmiechnięci, pozdrawiamy spotkanych ludzi i porozumiewamy się z nimi detalami naszego wspólnego smaku. Te chwile rozpoznawania się nawzajem trwają nie więcej niż przemijanie sytuacji w której się znajdujemy. Wszystko jest nienachalne i zwyczajne, wychwytujemy tylko te obrazy, które nie budzą niepokojów. Jedziemy odkrytym autem przez miasto i trwamy w błogostanie, prawie nieśmiertelni i na wpół zbawieni.

Janusz Radek rozpoczynał swoją karierę od klimatów poetyckich – komponował piosenki do tekstów Bolesława Leśmiana, Leopolda Staffa, E.E Cummingsa. W latach 1994-95 współtworzył krakowski kabaret Zielone Szkiełko. Śpiewał też w zespołach o ostrzejszym brzmieniu - punkrockowym Gównoprawda i rockowych: Moonwalker, Obcy, Jutro, Zanderhaus.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Janusz Radek - "Stąd, tu,tam"

Występ był jak zwykle rewelacyjny. Janusz Radek jest artysta z nielicznego juz grona ludzi patrzacych na świat nie przez pryzmat taniego poklasku. Pozdrawiamy i dziekujemy.
To jednak nie moje klimaty, podobały mi się może 3 piosenki z cyklu Domówki. Ale przyznam, że p. Radek ma dobry kontakt z publicznością.
Danusia 17.10.2016 09:05
Koncert cudowny, na długo pozostanie w mojej pamięci. Janusz Radek niesamowicie energetyzująca osoba, zarażająca optymizmem, humorem i nutką nostalgi.
Doskonały koncert, nic dodać, nic ująć.
Andrzej M. 17.10.2016 07:37
Bardzo dobra organizacja (poza drobnym potknięciem z mikrofonem). Absolutnie sprawny zakup biletów. Odnośnie samego koncertu, nihil novi, pan Janusz fenomenalny, jak zawsze.
Martucha 17.10.2016 06:48
Super głos! Super koncert!
Koncert fantastyczny! Doskonale nagłośniony. Janusz nigdy nie zawodzi :)
Super koncert Janusza Radka*****
Koncert - jak każdy koncert pana Janusza - piękny, niepowtarzalny, cudowna atmosfera, niesamowity artysta, ,który pięknie śpiewa i ma wspaniały kontakt z publicznością, jednym słowem - bardzo wielki zachwyt.
Wowonka 16.10.2016 20:04
Jak zawsze koncert Pana Janusza to wspaniałe przeżycie. A i organizacja,poza małą wpadką z mikrofonem,na najwyższym poziomie
PannaNikt 16.10.2016 17:57
Coś wspaniałego! Polecam każdemu!
Rewelacja. Repertuar zróżnicowany, część z nowej płyty, część starszych, trochę nowych domówek. Koncert długi - 2h plus bis Przerywniki w postaci zapowiedzi między utworami też super. Występ w pełnym składzie z perkusistą i basistą
Paweł 16.10.2016 13:41
Koncert jedyny, wyjątkowy, niepowtarzalny. Miejsce samo w sobie było klimatyczne, dość kameralne, ale zarazem przestronne. Dobra akustyka. Wszystko sprowadza się do faktu, że mam ochotę wrócić do tego miejsca. I na kolejny koncert tego typu.
Przepiękny koncert i jak każdy koncert Janusza Radka jest niezwykłym przeżyciem.

Polecane z kategorii kabaret