koncert

Janusz Radek

koncert

Janusz Radek

Janusz Radek - Bilety na koncert

Jego talent muzyczny nie ma właściwie granic. Oprócz tego, że jest świetnym wokalistą, pokazuje, że potrafi także pisać piękne piosenki. Przez lata przyzwyczaił nas do wielkiego repertuaru i teatralnych interpretacji, tym razem jednak zaprasza do zupełnie innego świata. W nieco zwolnionym tempie, zrelaksowani i leniwi pozwalamy sobie na powierzchowne obserwacje otoczenia. Uśmiechnięci, pozdrawiamy spotkanych ludzi i porozumiewamy się z nimi detalami naszego wspólnego smaku. Te chwile rozpoznawania się nawzajem trwają nie więcej niż przemijanie sytuacji w której się znajdujemy. Wszystko jest nienachalne i zwyczajne, wychwytujemy tylko te obrazy, które nie budzą niepokojów. Jedziemy odkrytym autem przez miasto i trwamy w błogostanie, prawie nieśmiertelni i na wpół zbawieni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Janusz Radek - the best of

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje Janusz Radek

Super koncert.
Wspaniały koncert! Janusz Radek ma swój styl, piekny głos, jest wyjątkowym artystą. 1,5h koncert nie wiem kiedy czas zleciał.
Świetny występ!
Gdybym mogła dałabym 10. Prawdziwa czyta dla duszy. Cudowny wieczór
Wciągający energetyczny koncert!
Wspaniałe, kameralne i przytulne wnętrze, doskonale nagłośnienie! Bliskość artysty i możliwość prawdziwej interakcji z publicznością - wyjątkowa. Oczywiście sam koncert - PETARDA! Dziękuję, polecam i do zobaczenia ponownie.
Super
Fantastyczny 2 godzinny koncert prawdziwego Artysty. Do poprawy nagłośnienie w Kuzni Kulturalnej, basy koszmarne.
Czarodziej sceny i artysta jeden na cały świat. Dziękuję za piękny wieczór z niezwykła charyzmą, zjawiskowym wokalem i stylem Pana Janusza. Dziękuję za Miłość!
Było świetnie jak zawsze.
Janusz Czarodziej zaczarował jak zawsze! Magiczne spotkanie
Za mało gwiazdek dla Janusza Radka!
Dodałabym jeszcze więcej gwiazdek, gdyby było można! Koncert niesamowity! Pełen dźwięków, tonów, poezji, emocji, człowieka! Wyczekiwane spotkanie okazało sie być prawdziwym spotkaniem! Pan Janusz otworzył się przed nami i dla nas! podzielił tym, co ceni jako artysta. Rozmawiał, wprowadzał i.. .wyprowadzał.., gdy emocje były tak głębokie, że trudno wyjść z nich samemu. Bardzo dziękujemy i czekamy na kolejne utwory, kolejne koncerty.
Magdalena 06.07.2021 10:17
Wieczór pełen melodii i niezapomnianych wrażeń. Artysta totalny! Przysłuchiwać się komuś obdarzonemu takim talentem to prawdziwa muzyczna rozkosz. Dowcip, kontakt z publicznością oraz najpiękniejsze emocje podane w muzycznej oprawie - na najwyższym poziomie. To nie było moje pierwsze spotkanie z Artystą i z pewnością nie będzie ostatnim. Kto raz przyjdzie na koncert Janusza Radka, będzie wracał. Inaczej się po prostu nie da. Polecam, bardzo!
Super miła obsługa dająca sobie radę z sytuacjami nietypowymi. Artysta bajeczny jak zwykle, zaczarował widownię. Wychodziłam na koncert pod hasłem "Choćby sie paliło i waliło", poczuwam sie więc do winy, że to przeze mnie to oberwanie chmury, które spowodowało wyłączenie prądu na BISy i cudny bis a capella, za który Januszowi Radkowi pięknie dziękuję!
głos pana Radka świetny! ale niestety smutek - miało być the best of, a nie pojawiła się prawie żadna ze znanych piosenek:( wielkie rozczarowanie
JAK ZAWSZE JANUSZ BOSKI, NIEBIAŃSKI I BOSO;)
Magiczny koncert cudownego Artysty wraz z Zespołem w naprawdę świetnym miejscu, jakim jest sala koncertowa NCK. Wydarzenie artystyczne na najwyższym poziomie! Dziękuję i czekam na następne!
Genialny występ. Pan Janusz po przerwie koncertowej, w wybornej formie. Aż szkoda, że na BIS zabrakło prądu przez burze, ale i tak wykonanie acapella na zakończenie było super!
wszystko bylo super, nie zaszkodzil nawet brak pradu na bis- akurat bylo po wielkiej burzy. Milo bylo poprzebywac w takim towarzystwie.
Świetny koncert, jak zwykle w tym wykonaniu :) Niesamowity głos!!!
wspaniały koncert. Artysta posiada ogromny dar możliwości głosowych. Nawet w nieprzewidzianej sytuacji braku prądu występ a capella cudowny Pięknie dziękuję
Świetny koncert, jak zawsze. 😀
Niesamowity koncert w trakcie ulewy. Brawa dla artystów
Było super. Pan Radek rewelacyjny.
Anna 21.06.2021 11:19
Cudowny występ, cudowny wieczór, cudowny artysta. Oby więcej takich spotkań 💓
Sandra 21.06.2021 09:44
Wspaniały występ.
Było fantastycznie.Polecam koncerty Radka
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert