koncert

Józef Skrzek

koncert

Józef Skrzek

Józef Skrzek - Bilety na koncert

2021 rok jest jubileuszowym, pięćdziesiątym w historii zespołu SBB. Z tej okazji w Chorzowie zaplanowaliśmy upamiętnienie tego wyjątkowego artystycznego doświadczenia. W ramach obchodów odbędą się następujące wydarzenia: wystawa w Muzeum w Chorzowie, koncert Józefa Skrzeka, konferencja naukowa oraz panel wraz z pokazem filmu w MDK "Batory".
godz: 19.00
Sala Widowiskowa MDK Batory

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Józef Skrzek

Profesjonalnie przygotowane wydarzenie! Piękna muzyka, zaangażowani wykonawcy:) Jedyne czego brakowało, to zachęty, żeby wstać od stolików i podejsć pod scenę:)
Pierwszy raz byłem w MDK Batory, duża sala, duża scena, klimatyczny nastrój (stoliki i świeczki). Koncert bardzo dobry, nagłośnienie super, panowie Józef i Apostolis w świetnej formie. Dużo improwizacji, ciekawe utwory śpiewane (zwłaszcza Hung Under i Pieśń stojącego w bramie). Zawsze profesjonalna konferansjerka pana dr Jacka Kurka. Wysoce udana impreza.
Wydarzenie odbyło się na bardzo wysokim poziomie. Zarówno organizacyjnym jak i artystycznym. Gratuluję i dziękuję. C.Zary
Znakomity koncert i wspaniały wieczór. Warto było jechać z Warszawy aby to zobaczyć. Warto byłoby nawet iść piechotą ;-). Dziękuję bardzo :-)
To było niesamowity wieczór! Spotkanie po koncercie z Mistrzem i Apostolis'em bezcenne!!! Poproszę o więcej ;)
Znakomity koncert!!!!. Józef Skrzek niezrównany. Profesjonalizm najwyższej klasy, znakomite brzmienie a ta muzyka!!!! Słuchało się z ogromną przyjemnością. Organizator stworzył znakomitą atmosferę dla tego typu koncertu. Widownia przy stolikach ze świecami. MDK Batory - tak trzymać!!!!
Józef Skrzek- to wystarczy za recenzję .
Józef i Antimos to zawsze dobra firma :) co drugi utwór to improwizacja, o to chodziło.

Polecane z kategorii koncert