koncert

Jubileusz Orkiestry Wieniawa z Kamil Bednarek, Natasza Urbańska, Sidney Polak

koncert

Jubileusz Orkiestry Wieniawa z Kamil Bednarek, Natasza Urbańska, Sidney Polak

Jubileusz Orkiestry Wieniawa z Kamil Bednarek, Natasza Urbańska, Sidney Polak - Bilety na koncert

Jubileusz Orkiestry Wieniawa z Kamil Bednarek, Natasza Urbańska, Sidney Polak

Od 25 lat Orkiestra Wieniawa przełamuje stereotypowe oblicze orkiestr dętych w Polsce. Swoimi działaniami inspiruje inne zespoły do wychodzenia poza standardowe obszary działań. Łączy pokolenia, rodziny i lokalną społeczność tworząc wyjątkowy zespół.
4-go sierpnia Orkiestra Wieniawa wystąpi z Kamilem Bednarkiem, Nataszą Urbańską oraz Sidneyem Polakiem w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie.
Ten jubileusz ma być kolejnym kamieniem milowym w historii orkiestry, punktem zwrotnym i symbolicznym, w którym chcą pokazać dokonania ostatnich 25 lat. Motywem przewodnim jest „wielopokoleniowość”, dlatego zespół zaprasza do wspólnego koncertowania różne gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które odzwierciedlą ideę łączenia pokoleń i trafiają do różnych grup odbiorców. Orkiestra Wieniawa to nie tylko zespół, ale i wielka rodzina, od najmłodszych - grających w Małej Wieniawie, po starszych i najstarszych - będących członkami zespołów, rodzicami, a nawet dziadkami muzyków.
Orkiestra Wieniawa mimo, że jest zespołem niezawodowym, to zachwyca swoim poziomem muzycznym i podejściem do muzykowania. Współpracowali z licznymi artystami, jak choćby: Zbigniewem Wodeckim, Marią Sadowską, Mateuszem Ziółko, Kayah czy Muńkiem Staszczykiem z zespołem T.Love, oraz z światowej sławy kompozytorami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jubileusz Orkiestry Wieniawa z Kamil Bednarek, Natasza Urbańska, Sidney Polak

Wspaniałe wydarzenie !
Super wystep. Wiecej takich.
Uważam że koncert jak najbardziej udany wspaniałe utwory wspaniali ludzie oraz artyści ❤️
Super poziom i ekstra energia

Polecane z kategorii koncert