koncert

Jubileuszowa Gala Piosenki Biesiadnej

koncert

Jubileuszowa Gala Piosenki Biesiadnej

Jubileuszowa Gala Piosenki Biesiadnej - Bilety na koncert

"Człowiek-orkiestra". Jak rzadko kiedy, określenie to idealnie pasuje do Zbigniewa Górnego. Ma głowę do komponowania znakomitej muzyki i sprawdzony zespół, który od lat świetnie realizuje jego pomysły. To broń, której Górny nie waha się użyć, kiedy trzeba stworzyć dobrą muzykę. I korzysta z niej od lat, ku zadowoleniu publiczności, która niezmiennie i tłumnie oklaskuje przygotowywane przez niego wydarzenia. W 1995 roku "Gala Piosenki Biesiadnej" z dnia na dzień podbiła serca nie tylko widzów oglądających wykonanie na żywo, ale i większości Polaków, bo wydarzenie transmitowała telewizyjna "Dwójka". Teraz "Gala" powraca. Są przeboje i przeboje. Podobnie zresztą jak wykonawcy i wykonawcy. O jednych zapominamy po kilku tygodniach, czasem po sezonie, a inne (inni) zostają w pamięci na lata. Zbigniew Górny wie - a to też wielka sztuka - jak dobrać repertuar i artystów. W jubileuszowej "Gali" usłyszymy więc wiele szlagierów sprzed 20 lat (m.in. "Konik na biegunach", "Ore, ore", "Szła dzieweczka" czy "Marianna"), które zaśpiewają sprawdzeni wykonawcy, jak choćby zespół VOX, Katarzyna Jamróz, Gang Marcela, Jacek Wójcicki, Zbigniew Wodecki, Władysław Grzywna, kabaret Rak oraz Krzysztof Tyniec. Wykonawcom towarzyszyć będzie - jakżeby inaczej - orkiestra pod dyrekcją Zbigniewa Górnego. Powrót do przeszłości? Podróż sentymentalna? Dla niektórych - pewnie tak. Ale, proszę Państwa! Ta muzyka wciąż żyje i wciąż ma się świetnie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jubileuszowa Gala Piosenki Biesiadnej

REWELACJA polecam wszystkim
danielow 02.05.2015 12:07
Bardzo udana impreza choć krzesełka jak na tak długi występ niezbyt wygodne. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.
Bawiliśmy się bardzo dobrze, K. Tyniec jest niezastąpiony zresztą jak i cała reszta wykonawców. Prosimy o kolejne imprezy tego typu !!! Pozdrawiam Alicja Biłyk
wydarzenie godne polecenia
Świetna zabawa dla ludzi z poczuciem humoru i lubiących śpiewać i bawić się. Niestety byli wśród nas też ponuracy, których nic nie bawiło.
CaptainZ.Wesolek@interia.eu 28.04.2015 12:58
Świetna zabawa, wysoki poziom artystyczny, duża dbałość o to by ludzie z widowni dobrze się bawili.
graza 28.04.2015 09:20
Koncert był wydarzeniem bardzo potrzebnym. Ludzie w naszym kraju tęsknią za tego typu koncertami, zwłaszcza starsze pokolenia. Wykonawcy nie zawiedli, mimo uplywu czsu większość z nich nie posunęła się w czasie. Mocne brzmiące głosy... jednak co stara szkoła śpiewania to stara. Rewelacja. A Krzysztof Tyniec... Ten człowiek NIC się nie zmienił. Poczwórne ADHD na scenie! bezbłedny! ;) kto miałby jeszcze okazję pojscia na ten koncert to gorąco polecam! Warto, świetna zabawa dla całej rodziny. Integracja pokoleń.
kroko.akord 28.04.2015 09:19
Wspaniala zabawa i bardzo profesjonalny przekaz artystyczny. Szkoda tylko,ze publicznosc dopisala nieszczegolnie. Na przyszlosc mozna pomyslec o polepszeniu naglosnienia.
Leszek 28.04.2015 08:33
Bawiłam się wyśmienicie. Dobór repertuaru i wykonawstwo na najwyższym poziomie.
Bilety były prezentem dla rodziców, z Gali wrócili bardzo zadowoleni :)
super zabawa i bardzo mila atmosfera
Całość imprezy oceniam średnio :( niestety ale PIERWSZA EDYCJA o niebo lepsza - tak pod względem artystycznym jak i programowo. K. Tyniec szkoda, że już nie ten sprzed 20 laty. !!! Non stop pomyłki, nieznajomość programowa i..... jakaś dziwna "niedyspozycyjność" to się dało odczuć przez 3/4 całej imprezy.

Polecane z kategorii koncert