koncert Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska: Anima

koncert Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska: Anima

Justyna Steczkowska: Anima - Bilety na koncert

ANIMA… czyli dusza zaklęta w melodiach.

Justyna Steczkowska wraca z nowym albumem w swojej najlepszej artystycznej formie.

Autorskie kompozycje ubrane w nowoczesne, zaskakujące dźwięki kosmicznej elektroniki osadzonej w rozległych przestrzeniach orkiestry Silesian Art. Collective. Niezwykłe teksty napisane przez mądrych, wrażliwych ludzi, min. Katarzynę Nosowską, Belę Komoszyńską czy Ifi Ude.

ANIMA, to płyta o człowieku w kontekście wszechświata.

Przenikliwa, zmysłowa. Emocjonalna i… nieustannie magiczna.

Całość nagrań zrealizowana została w jednym z najnowocześniejszych studiów na świecie – Alverni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Justyna Steczkowska: Anima

Super koncert,kameralny, zmyslowy, piekny, mocny glos Justyny, ciarki zapewnione, czas minol o wiele za szybko. Goraco polecam
Piękny i wzruszający koncert.
Koncert w Teatrze Szekspirowski w Gdańsku był bardzo dobrze przygotowany przez artystkę. Niestety daję tylko 3 gwiazdki ze względu na to, że Panowie z obsługi technicznej cały koncert rozmawiali między sobą i nie reagowali na prośby o uciszenie się. Artystce pozwolono na wykonanie tylko 2 piosenek na bis i nie pozwolona aby po koncercie wyszła do publiczności i podpisywała płyty.
Przepiękny, magiczny koncert!
Zachwycająca Justyna Steczkowska- niezmiennie od ponad 20 lat. Cieszę się bardzo, że mogłam wziąć udział w tym koncercie. Bardzo emocjonalne przeżycie
Świetny koncert! ale nie ma się co dziwić, jak śpiewa diva polskiej sceny muzycznej!
Fantastyczny koncert, dokładnie taki jakiego się spodziewałem. Justyna Steczkowska jest najwyższej klasy profesjonalistką , o przepięknym i niepowtarzalnym głosie. Polecam !
Powiem tak: koncert był dla mnie spełnieniem jednego z marzeń - usłyszałem na żywo fantastyczną wokalistkę i niezwykłą i ciepłą osobę, jaką jest Justyna Steczkowska. Dziękuję za "Wracam do domu" i moje łzy przy tej piosence :) Dziękuję za szczerość i skromność. Dziękuję!
Występ cudowny. Dźwięk, światło, kameralna sala i oczywiście wielki talent Justyna Steczkowskiej! Łzy wzruszenia mam do dzisiaj!
WYDARZENIE DLA MNIE WAŻNE-PIERWSZY KONCERT STECZKOWSKIEJ,NA JAKIM BYŁAM NIE LICZĄC PLENEROWYCH...ARTYSTKA PEŁNĄ GĘBA,BARWNA,ODWAZNA,INTRYGUJĄCA..MUZYCZNIE MOZE MNIEJ PORYWAJĄCA,JEDNAK WOLĘ STARE KAWAŁKI..NATOMIAST KONCERT TEN W PIĘKNYM MIEJSCU,ODPOWIEDNIA ILOŚC OSÓB,TO WIDOWISKO ARTYSTYCZNE ŚWIATŁO I DŻWIEK..BARDZO DOBRA OPRAWA ..
Co tu dużo pisać Justyna Steczkowska to klasa sama w sobie.
Było cudownie. A po koncercie cudowne spotkanie z Panią Justyną plus zdjęcia i autografy i miłe, ciepłe słowa. Klasa, klasa i jeszcze raz klasa.
Najlepiej wydane 65zł jak można!
Koncerty był wspaniały!
jolanta 15.02.2015 14:03
Justyna jak zawsze z najwyższej półki!!! Koncert rewelacja. Mam nadzieję, że ją jeszcze zaprosicie!!!!
justysia 13.02.2015 12:28
super
Doskonały występ, pełen wzruszeń. Doskonała oprawa techniczna. Korzystne ceny biletów. Dziękuję
Charyzmatyczna kobieta , tak więc i jej koncert był charyzmatyczny, boski głos, przepiękne wstawki gry na skrzypcach, fantastyczne efekty świetlne, które w połączeniu z finezyjnymi, a zarazem bardzo kobiecymi strojami artystki oraz muzyką dawały niesamowity efekt...GORĄCO POLECAM
JENNY 12.02.2015 10:57
przepiekny koncert. Przekaz muzyczny Justyny trafil w moje serce. Wzruszenie maksymalne.
Justyna skradła moje serce!!!
melodi 12.02.2015 09:03
Genialny koncert. Pierwszy raz bylem na wystepie Justyny i jestem zachwycony. Profesjonalny wystep z powaznym podejsciem do widowni mimo ze w malym klubie. Wrazenia artystyczne - nieziemskie. Kazdemu polecam
Wspaniały koncert. Wzruszający i Piękny. był to bardzo mile spędzony wieczór i wspaniała muzyczna uczta. Justyna jest Cudowna i śpiewa anielsko !:)
Bajecznie to za mało. Ta kobieta jest cudowna, a to co na scenie robi z głosem sprawia, że muzyka wędruje po wewnętrznej stronie człowieka.
ironiq 12.02.2015 08:16

Polecane z kategorii koncert