koncert

Justyna Steczkowska

koncert

Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska - Bilety na koncert

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Justyna Steczkowska - 25 lat

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Inne wydarzenia powiązane z Justyna Steczkowska

Recenzje i opinie: Justyna Steczkowska

Koncert był fantastycznym wydarzeniem. Justyna dała fenomenalne show, począwszy od dyspozycji wokalnej, przez stroje i wizualizacje, aż dochodząc do cudownych emocji i świetnie dobranego repertuaru. Na pewno jeszcze nie raz wybiorę się na koncert Justyny Steczkowskiej. Jestem pełen podziwu dla jej profesjonalnego podejścia. Mimo swojego statusu wielkiej gwiazdy pokazała także ludzką twarz wdając się w rozmówki z fanami, żartując i opowiadając życiowe historię. Czapki z głów.
Świetny koncert, poziom absolutnie światowy, Justyna to Artystka przez duże "A". Znakomite przeżycie od strony oczywiście muzycznej, ale i wizualnej i nie chodzi wyłącznie o oszałamiający wygląd Justyny Steczkowskiej i jej kreacji, których jest kilka w trakcie występu w zależności od klimatu utworów jakie wykonuje, ale o całą oprawę, zespół, ułożenie repertuaru itp. To naprawdę bardzo dobry koncert - od strony wokalnej tu chyba nikt nie ma wątpliwości, ale również cała oprawa, muzyka, wizualizacje, zachowanie artystki, jej rozmowy, taniec - wszystko było absolutnie perfekcyjne. Myślę, że jest bardzo bardzo mało koncertów na takim (światowym) poziomie (wokalnym i artystycznym) jakie prezentuje Justyna Steczkowska. Jestem zachwycona jej głosem, prezentacją na scenie, absolutnie oszałamiającym wyglądem! (piszę to jako kobieta) i mądrością jaką prezentuje Artystka. Gratulacje Pani Justyno i z niecierpliwością czekam na 2022 i zapowiedziany koncert.
Cudowny występ 🥰
Koncert na najwyższym poziomie! Zarówno wykonawca jak i orkiestra pełen profesjonalizm.
Fantastyczne przeżycie, Pani Justyna tak jak cały zespół na wysokim poziomie! Polecamy.
koncert rewelacyjny, Justyna jak zawsze profesjonalna - klasa sama w sobie. tam trzeba być!
Rewelacyjny występ i organizacja
Świetny koncert, świetna energia, wielki profesjonalizm, przepiekna sceneria, wspaniała sala, wielkie pozytywne zaskoczenie.
Wspaniały koncert, cudowna orkiestra , w dodatku w tak pięknym miejscu jak Teatr Zdrojowy. Jestem pod wrażeniem występu Pani Steczkowskiej. W końcu mogłam usłyszeć jej głos na żywo i to było niesamowite przeżycie !
Absolutny TOP - Klasa sama w sobie ! Super profesjonalnie.
Fenomenalny występ. Po tym koncercie będę fanką Pani Justyny Steczkowskiej bez dwóch zdań. Artystka profesjonalna w każdym calu, dba o swojego odbiorcę, całe show przygotowane w najmniejszych szczegółach pod względem artystycznym, wokalnym, instrumentalnym jak i wizualnym. Wspaniale się bawiłam i już nie mogę się doczekać trasy koncertowej Pani Justyny z utworami Ewy Demarczyk. Jeśli ktoś jeszcze nie był na koncercie, a ma okazję kupić bilet - proszę się nie wahać, satysfakcja gwarantowana. Gorąco polecam.
Piękny koncert pani Justyna to prawdziwa gwiazda i zdolna artystka zapraszamy częściej w nasze strony
Piękny koncert. Miód dla uszu 😊
cool
Magdalena 06.10.2021 17:26
Super!!
Cudowny koncert!
Karina 04.10.2021 17:25
Justyna jak zwykle w świetnej formie. Super duety z Arkiem Kłusowskim i Beatą Kozidrak. Zespół towarzyszący Justynie przecudowny , profesjonalny, aranżacje doskonałe. Jedyna uwaga do realizatora dzwięku....czasami instrumenty były za głośno i ciężko było zrozumieć słowa piosenek. Czy dziwękowiec tego nie słyszał???
Lidia 04.10.2021 14:46
Fantastyczny koncert!!!
Sebastian 04.10.2021 13:06
Piękny koncert, jestem pod ogromnym wrażeniem talentu i formy Justyny Steczkowskiej. Różnorodność utworów i aranżacji, piękna oprawa, pełen profesjonalizm.
Anna 04.10.2021 12:15
Super!1111
siiwy 04.10.2021 11:29
Przepiękny, magiczny i pełen emocji koncert. Prawie 3 godziny dobrego czasu a wokalistka w najlepszej formie :) Wybiorę się na następny z tej serii :)
Łuki 04.10.2021 11:07
Koncert bardzo emocjonalny,piękne przeżycia dzięki ekspresji artystki kompletnej,Justyna Steczkowska jest tylko JEDNA-dziękuję
Krystyna 04.10.2021 10:51
Fantastyczny
Wspaniały koncert, wspaniała Artystka!
Adam 04.10.2021 09:10
Cudowny koncert! Bawiłam się wyśmienicie! Justyna i zespół - klasa, profesjonalizm, ciepło i.... magia!
Basia 04.10.2021 08:45
Wspaniały koncert!!!
Agnieszka 04.10.2021 08:35
Piękny koncert,Justyna zdolna i piękna.Muzyka magiczna. Dziękujemy
Świetny koncert, muzyka innego wymiaru i ten głos ... Polecam.
Kosmiczne show, bardzo mi się podobało, a raczej uruchomiło nowe emocje, kupiłam książkę Cywilizacja dusz.Dziękuję za inspirację do rozwoju i piękny wyraz artystyczny.Niezawodna Justyna Steczkowska.
Krystyna 17.09.2019 14:21
Koncert absolutnie genialny, zjawiskowy. Transcendentny i pełen mistycyzmu. Klasa sama w sobie, przeżycie z kategorii metafizycznych.
Tomasz 17.09.2019 13:55
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert