koncert Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska - 15-lecie płyty Alkimja

koncert Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska - 15-lecie płyty Alkimja

Justyna Steczkowska - 15-lecie płyty Alkimja - Bilety na koncert

Krążek Justyny Steczkowskiej, zatytułowany "Alkimja" wpisuje się w bardzo modny ostatnio nurt muzyki inspirowanej elementami etnicznymi. Tym razem polem poszukiwań stała się kultura żydowska. Płyta jest próbą połączenia nowoczesności z tradycją. Nie brak tu więc skreczy, loopów, sampli ale również orkiestry smyczkowej, chóru synagogalnego, wielkiej ilości instrumentów etnicznych no i oczywiście typowego instrumentarium klezmerskiego. Producentem muzycznym albumu jest Mateusz Pospieszalski, polskie teksty do tradycyjnych żydowskich melodii napisał Roman Kołakowski.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Justyna Steczkowska - 15-lecie płyty Alkimja

Wspaniały występ. Jestem po raz kolejny zachwycona. Pani Justyna jak zwykle niesamowita. Jedna z nielicznych gwiazd godna uwagi. Zawsze profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Warto było.
Rewelacyjny koncert. Justyna jest wspaniałą artystką, w muzyce wyraża siebie, to co robi jest autentyczne.
ana2403 15.03.2017 12:34
Świetnie zorganizowany koncert! Jedynie można by się przyczepić do akustyki - słowa śpiewane przez Justynę były momentami zagłuszane przez instrumenty. Justyna oczywiście boska, a jej zdolności wokalne i profesjonalizm przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania. Muzycy świetni, to także trzeba podkreślić! Podsumowując, czekam na kolejny koncert z niecierpliwością!
Fantastyczny koncert - wspaniała Justyna Steczkowska, cudowne widowisko.
Występ wspaniały. Zastrzeżenia do akustyki trudno było zrozumieć text. Prawdopodobnie sztucznie ustawiony pogłos.
Występ Pani Justyny niesamowity - ten głos i osobowość są niepowtarzalne. Postacie pojawiające się na scenie bardzo wymowne w kontekście utworów. Jedyny minus to wątpliwa akustyka Teatru , ale na to Pani Justyna nie mogła mieć już wpływu.
Bardzo dobry koncert. Justyna jak zawsze wspaniała. Pewne niedostatki w nagłośnieniu, stąd tylko 4 gwiazdki.
Nie do zapomnienia!
Super , rewelacja
Sam koncert: fenomenalny! Były chwile kiedy miało się łezkę w oku, kiedy chciało się tańczyć, skakać i chwile, które dawały coś do myślenia... Wieczór pełen zabawy, uśmiech od ucha do ucha, a Justyna - głos po prostu bajka! Ona to jest bestia sceniczna z talentem ogromnym. Nie podobało mi się jak przed koncertem był komunikat, że p. Justyna wyjdzie rozdawać autografy - mówiono o tym kilkakrotnie z głośników, po koncercie również była taka informacja, ludzie kupowali płyty których ceny były mocno zawyżone, jak się wyprzedały to sprzedawca wyszedł... Około minutę potem padł komunikat, że artystka jednak nie wyjdzie... - oczywiście, nie leży to w jej obowiązku, to tylko dobra, miła wola ale skoro konferansjer tak kilka krotnie zapewnia, a zmienia zdanie jak płyty się sprzedadzą to coś jest nie tak... Mam nadzieję, że był to jednorazowy przypadek i się więcej nie powtórzy... - ludziom zrobiło się przykro, czasem nawet mówili źle o artystce tylko z tego jednego powodu, więc mam nadzieję, że to pierwszy i ostatni raz. :-) Fan_Kultury
Fan_Kultury 27.02.2017 16:56
Koncert fenomenalny jednak bardzo mi się nie podobało m, że na początku koncertu pewien pan od Pani Justyny powiedział, ze zaprasza do kupna płyt, bo Pani Justyna po koncercie wyjdzie do fanów i będzie je podpisywać. Mnóstwo osób zakupiło płyty. Po koncercie okazało się, że Pani Justyna nie wyjdzie. Pozostawiło to ogromny niesmak w pamięci. Dlatego moja ocena to tylko 3 gwiazdki.
Świetny koncert. Oglądałam fragmenty koncertu z 2007 na youtubie. Zachęciły mnie do wybrania się na koncert na żywo. Okazało się, że jak dojrzałe wino koncert jest teraz jeszcze lepszy. Oprawa świetna. Śpiew Pani Steczkowskiej zostaje w pamięci. Koncert polecam.
Świetny występ wokalistki- znakomite show. Niestety, koncert fatalny od strony technicznej: instrumentaliści zagłuszali wokalistkę, zrozumienie tekstu większości piosenek graniczyło z cudem. Podejrzewałam pierwotnie, że katastrofalne nagłośnienie ma jakiś związek z miejscem, w którym siedzę (mniej więcej środek sali), ale osoby zajmujące miejsca w innej części sali mieli niestety identyczne wrażenie.
MW 20.02.2017 16:40
Koncert świetny, Justyna niezastąpiona. Prawdziwa petarda. Tylko nagłośnienie pozostawiało sporo do życzenia...
Flux 17.02.2017 21:41
Super koncert. Świetna zabawa!
Wojtek 15.02.2017 23:43
Wspaniały występ wspaniałej artystki!
SUPER
grazia 14.02.2017 13:16
Koncert wspaniały,bo i głos wykonawczyni świetny.Utwory z płyty Alkimja zachwycają swoją specyfiką. Oprawa i scenografia zaskakująca, szczególnie otrzymane 500 EUR w opłatku.Polecam
Wiechulina 14.02.2017 11:52
Sam koncert średni. Nie będę rozpisywał się o konkretach, nie do końca jest to odpowiednie miejsce. Jeśli chodzi o organizacje, był to jeden z gorszych koncertów. Nikt nie sprawdzał biletów w wejściu, przynajmniej moich. Mogłem spokojnie wejść bez niego. Tragiczna akustyka, miejsca strasznie ciasno rozstawione. Jedne co się obroniło, to głos Justyny i sufit auli.
rads 14.02.2017 11:30
rewelacja!!! Justyna=klasa! idźcie i podziwiajcie
darsik 14.02.2017 01:56
Piękny, profesjonalny, na światowym poziomoie koncert, Pani Steczkowskiej , dostarczył mi wzruszeń, jakich już dawno nie doświadczyłam! Pani Justyno jest pani DIVĄ a zarazem nieskończonym żródłem dobrej ENERGII.Pani głos zniewala i uzależnia.Jeszcze... jeszcze...więcej....
Krystyna 13.02.2017 21:45
Spełniło się moje marzenie - Morenica na żywo - dla mnie mistrzostwo świata. Koncert znakomity, atmosfera wspaniała, wykonawczyni wyjątkowa. Trochę szkoda że w niektórych piosenkach perkusja była za głośna. Polecam!
piotr_poznan 13.02.2017 19:14
Rewelacja!!! Dużo pozytywnej energii:D!
Rewelacja!!!! Jak zwykle z resztą..
PIERWSZY RAZ BYŁAM NA KONCERCIR JUSTYNY WSPANIAŁA !!!
Justyna Steczkowska jak zwykle świetna. Przykro jednak, że nie znalazła 10 minut na choć jeden bis, pomimo pięknego wywoływania jej przez publiczność. Odebrałam to jako zachowanie lekceważące.Byłam na premierze Alkimii 15 lat temu w Teatrze Muzycznym w Łodzi w ramach Festiwalu Czterech Kultur. Justyna Steczkowska nadal świetna ale oprawa widowiska nie do porównania ( oczywiście na korzyść tego sprzed 15 laty)
Doskonały ; uczta dla duszy i zmysłów ; Justyna rewelacyjna
Super! Rewelacyjna forma artystki. Cała sala - oklaski na stojąco, ludzie śpiewali razem z artystami.

Polecane z kategorii koncert