koncert

Justyna Szafran śpiewa E.Piaf

koncert

Justyna Szafran śpiewa E.Piaf

Justyna Szafran śpiewa E.Piaf - Bilety na koncert

Podczas recitalu Justyna Szafran zaśpiewa największe przeboje gwiazdy francuskiej piosenki, wyczarowując cudowny klimat uliczek Montmartre`u. Publiczność zatopi się w atmosferze Paryża, o jakim śpiewała Piaf , tego spoza zasięgu wielkich świateł, Paryża wąskich uliczek, biedy i mrocznych zaułków.

Edith Piaf - legenda francuskiej piosenki. Niezwykła kobieta i niezwykły głos. Jej biografia i twórczość fascynują do dziś nie tylko Francuzów. Jej życie pełne było porażek i sukcesów, awantur, nieszczęśliwej miłości i rozczarowań. Urodzona i wychowana w rynsztoku dotarła na sam szczyt, a drobną posturą i silnym głosem urzekała wszystkich. Piaf przez całe swe burzliwe życie poszukiwała miłości, uznania i uczuciowej stabilizacji, a jednocześnie uprawiała brutalną autodestrukcję, wymuszoną najpierw przez nędzne życie blisko „samego dna”, a potem przez napędzane traumą i kompleksami egzystencjalne nienasycenie. Zmarła zbyt wcześnie, ale pozostawiła po sobie wspaniałe piosenki i wiarę, że wszystko jest możliwe.

Justyna Szafran
Aktorka i piosenkarka, absolwentka poznańskiego Studium Piosenkarskiego i wydziału wokalno- aktorskiego Akademii Sztuk Wizualnych. Laureatka wszystkich nagród (I Nagrody, Nagrody
Publiczności, Nagrody Dziennikarzy) XVII Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 1996 roku. Uznana za Indywidualność Roku 96 ‘ w kategorii: piosenka aktorska. Uhonorowana Stypendium Artystycznym przyznanym przez władze miasta Poznania oraz Medalem Młodej Sztuki jako osobowość sceniczna. Na stałe związana z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, gdzie wystąpiła w takich spektaklach jak między innymi: „Mandarynki i Pomarańcze”, „Trzej Muszkieterowie”, „Liżę Twoje serce”, „Dzieje Grzechu”, „Frankenstein”, „Mistrz i Małgorzata” , oraz w wielokrotnie nagradzanych monodramach „Rzecze Budda Chinaski” i „Plugawe Oko Poety”. Ma na swoim koncie udział w wielu programach telewizyjnych a także występy na największych festiwalach w kraju i za granicą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Justyna Szafran śpiewa E.Piaf

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert