koncert

Juwenalia 2014

koncert

Juwenalia 2014

Juwenalia 2014 - Bilety na koncert

Juwenalia 2014 - KULT, Strachy Na Lachy, Farben Lehre, Maleo Reggae Rockers, Radioaktywny Świat

JUWENALIA NA UNIWERSYTECIE WARSZAWSKIM - DWUDZIESTY JUBILEUSZOWY WYSTĘP ZESPOŁU KULT!

Od godziny 16:30 można wchodzić na Duży Dziedziniec UW. Zanim rozpoczną się koncerty można zająć dobre miejsca przy scenie i ugasić pragnienie.

Tego dnia na Dużym Dziedzińcu wystąpią po kolei: Radioaktywny Świat, Maleo Reggae Rockers, Farben Lehre, Strachy Na Lachy. Gwiazdą wieczoru po raz 20 z rzędu - KULT!
Tego dnia wstęp płatny. Kończymy po północy.

Do godziny 18: 00 studenci UW WSTĘP WOLNY!

KULT
legendarny polski zespół grający głównie rock alternatywny, bez którego Juwenalia Warszawskie nie mogłyby się odbyć. Od początku istnienia grupa wyróżnia się charakterystycznym brzmieniem klawiszy i instrumentów dętych, a także głosem i często prowokacyjnymi tekstami wokalisty Kazika Staszewskiego.

Strachy Na Lachy
to jeden z najpopularniejszych obecnie zespołów rockowych w Polsce.
Grupa powołana została przez Krzysztofa „Grabaża” Grabowskiego i Andrzeja Kozaka, początkowo jako formacją działająca tylko dla przyjemności i bez większych zobowiązań. Okazało się, jednak, że ten nowy projekt przypadł do gustu szerokiemu gronu i fani zaczęli domagać się od Strachów płyty, czego efektem był krążek "Strachy Na Lachy" wydany pod koniec 2003 roku.

Farben Lehre
polski zespół punkowy, który powstał w 1986 roku z inicjatywy Wojciecha Wojdy. Muzyka Farben Lehre jest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksów. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem.

Maleo Reggae Rockers
Darek Malejonek (Maleo) swoja karierę muzyczną rozpoczął w 1983 roku w zespole Kultura, a następnie Izrael-Kultura & Izrael. W 1997 roku Maleo zakłada Maleo Reggae Rockers. Po roku pracy w lutym 1998 ukazuje się pierwsza płyta pt. „ZaZuZi”. Album wypełnia muzyka reggae z elementami folkloru. Druga płyta "Rzeka Dzieciństwa" wydana w 2011 roku nawiązuje stylistyką do dokonań wczesnych The Wailers – roots reggae z elementami rock steady, blusa i funky, wszystko mocno osadzone w klimacie lat 60 i 70 tych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Juwenalia 2014

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert