koncert

Juwenalia UW 2015: Kult, Luxtorpeda, Armia, Plagiat199

koncert

Juwenalia UW 2015: Kult, Luxtorpeda, Armia, Plagiat199

Juwenalia UW 2015: Kult, Luxtorpeda, Armia, Plagiat199 - Bilety na koncert

Tego dnia na Dużym Dziedzińcu wystąpią po kolei: Plagiat, Armia, Luxtorpeda oraz coroczna gwiazda Juwenaliów - zespół KULT! Do godziny 18: 30 studenci UW WSTĘP WOLNY!

KULT - legendarny polski zespół grający głównie rock alternatywny, bez którego Juwenalia Warszawskie nie mogłyby się odbyć. Od początku istnienia grupa wyróżnia się charakterystycznym brzmieniem klawiszy i instrumentów dętych, a także głosem i często prowokacyjnymi tekstami wokalisty Kazika Staszewskiego.

Zespół LUXTORPEDA powstał w 2010 roku z inicjatywy Roberta Friedricha gitarzysty i wokalisty znanego z takich formacji jak Acid Drinkers, Turbo, Flapjack, Arka Noego, 2Tm2,3 i KNŻ. Do współpracy muzyk zaprosił gitarzystę Roberta Drężka, basistę Krzysztofa Kmiecika, związanych wcześniej z Armią oraz z formacją 2Tm2,3 oraz perkusistę Tomasza Krzyżaniaka, znanego wcześniej z Turbo i Armii.

ARMIA - polski zespół grający od 1984 r. punk rock i hardcore z wpływami innych gatunków (reggae, metal, rock symfoniczny, jazz-rock) z wokalistą Tomaszem Budzyńskim. Wymieniany jako jeden z czołowych zespołów sceny niezależnej lat 80. XX w.

PLAGIAT199 - prezentuje muzykę stanowiącą ciekawą mieszankę gatunków punk, rock i ska. Tworzy on autorski materiał i teksty, które zasługują na uwagę miłośników wyjątkowych brzmień.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Juwenalia UW 2015: Kult, Luxtorpeda, Armia, Plagiat199

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert